crosssearch

Villa Izola č. 38

Slovinsko, Izola

Villa leží asi 200 m od centra města Izola.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa leží asi 200 m od centra města Izola. Město, jež bývalo původně ostrovem (název pochází z italského isola - ostrov), s bohatou rybářskou tradicí i historickými památkami je velice oblíbené díky pohostinnosti svých obyvatel a stalo se oblíbeným turistickým centrem. Nechybí příjemné restaruace a hospody s místními specialitami a výborným vínem. V Izole se pořádájí různé slavnosti, jako např. Fisherman´s Feast, Feast of olives, wine and fish, filmový festival Kino otok, či muzikantský OFF festival a další. Známá je také jako přístav. Při procházce městem nevynechejte kostel Sv. Maurusa, patrona Izoly, archeologickou lokalitu s římskými artefakty, oddechnout si můžete v parku Pietra Coppa, který je živým centrem města.

Vybavení

Pěkně zařízený apartmán s balkonem, klimatizací a Wi-Fi připojením (v ceně), parkovací místo.

Ubytování

Vila nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu ve 2-lůžkovém apartmánu typu MONO s možností 1 přistýlky, s vybaveným kuchyňským koutem, TV/SAT, klimatizací, Wi-Fi, soc. zařízením a balkonem. Bližší popis apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

MONO 2+1:
Obsazenost 2-3 osoby, typ studio, jedna místnost s dvoulůžkem a kuch. koutem, TV/SAT, soc. zařízení, klimatizace, Wi-Fi, balkon. Možnost jedné přistýlky (rozkládací lůžko).

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Cykloturistika, škola potápění, bowling, jachtářský klub, minigolf, tenis, možnost jízdy na koních (farma Medljan). Muzeum Parenzana, několik galerií, restaurace, hospůdky, obchody se suvenýry, wellness (hlavně v rezortu San Simon a hotelu Marina), kasíno. Možnost lodních výletů.

Tipy

Postojnska jama: největší krasová jeskyně v Evropě s asi 20-ti kilometry podzemních chodeb a galerií. Na prohlídku Vás odveze vláček, ve viváriu Proteus poznáte podzemní svět zvířat. Nedaleko taktéž jeskyně Škocjanske jame.Predjamski grad: asi 10 km od jeskyně Postojna, ve 123 m vysoké skalní steně leží hrad rytíře Erazma Predjamského. Lipica: hřebčín a jezdecká škola, kolébka slavných lipicánů s tradicí chovu více než čtyřista let.

Pláž

Oblázková: místy betonová i písečně-oblázková, vzdálená asi 200 m od vily. Další pláže v okolí: pláže u hotelů Delfin a Belvedere (volně přístupné) a placená pláž Simonov zaliv (asi 500 m od ubytování, pláž byla oceněná Modrou vlajkou, na pláži je tobogán, pro děti hřiště a trampolíny, vstup - asi 15 EUR/dosp. os./týden, 9 EUR/dítě 8-12 let/týden - pro hosty apartmánu možnost slevy, více informací na místě. Pláž je přístupná i pro hendikepované osoby).

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000