crosssearch

Villa Izola č. 14

Slovinsko, Izola

Villa leží asi 1 200 m od centra města Izola. Město, jež bývalo původně ostrovem (název pochází z italského isola - ostrov), s bohatou rybářskou tradicí i historickými památkami je velice oblíbené díky pohostinnosti svých obyvatel a stalo se oblíbeným turistickým centrem.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita

3-lůžkový apartmán: 1
4-lůžkový apartmán: 1
5-lůžkový apartmán: 1
Celkem osob: 12

Poloha

Villa leží asi 1 200 m od centra města Izola. Město, jež bývalo původně ostrovem (název pochází z italského isola - ostrov), s bohatou rybářskou tradicí i historickými památkami je velice oblíbené díky pohostinnosti svých obyvatel a stalo se oblíbeným turistickým centrem. Nechybí příjemné restaruace a hospody s místními specialitami a výborným vínem. V Izole se pořádájí různé slavnosti, jako např. Fisherman´s Feast, Feast of olives, wine and fish, filmový festival Kino otok, či muzikantský OFF festival a další. Známá je také jako přístav. Při procházce městem nevynechejte kostel Sv. Maurusa, patrona Izoly, archeologickou lokalitu s římskými artefakty, oddechnout si můžete v parku Pietra Coppa, který je živým centrem města.

Vybavení

Standardně zařízené apartmány, možnost parkování.

Ubytování

Villa nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v 3 až 5-lůžkových apartmánech typu BILO a TRILO s vybaveným kuchyňským koutem, TV a soc. zařízením. Bližší popis jednotlivých typů apartmánu naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Cykloturistika, škola potápění, bowling, jachtářský klub, minigolf, tenis, možnost jízdy na koních (farma Medljan). Muzeum Parenzana, několik galerií, restaurace, hospůdky, obchody se suvenýry, wellness (hlavně v rezortu San Simon a hotelu Marina), kasíno. Možnost lodních výletů.

Pláž

Oblázková: pláž Simonov zaliv, vzdálená asi 700 m od vily. Pláž byla oceněná Modrou vlajkou, na pláži je tobogán, pro děti hřiště a trampolíny (placená pláž - asi 15 EUR/dosp. os./týden, 9 EUR/dítě 8-12 let/týden - pro hosty apartmánů možnost slevy 15%, bližší info v CK). Pláž je přístupná i pro hendikepované osoby. Volně přístupné pláže: městská pláž Svetilnik a pláže u hotelů Delfin a Belvedere.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000