crosssearch

Villa Izola č. 1217

Slovinsko, Izola

Villa leží pouze asi 80 m od pláže a asi 250 m od centra města Izola. Město, jež bývalo původně ostrovem (název pochází z italského isola - ostrov), s bohatou rybářskou tradicí i historickými památkami je velice oblíbené díky pohostinnosti svých obyvatel a stalo se oblíbeným...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa leží pouze asi 80 m od pláže a asi 250 m od centra města Izola. Město, jež bývalo původně ostrovem (název pochází z italského isola - ostrov), s bohatou rybářskou tradicí i historickými památkami je velice oblíbené díky pohostinnosti svých obyvatel a stalo se oblíbeným turistickým centrem. Nechybí příjemné restaruace a hospody s místními specialitami a výborným vínem. V Izole se pořádájí různé slavnosti, jako např. Fisherman´s Feast, Feast of olives, wine and fish, filmový festival Kino otok, či muzikantský OFF festival a další. Známá je také jako přístav. Při procházce městem nevynechejte kostel Sv. Maurusa, patrona Izoly, archeologickou lokalitu s římskými artefakty, oddechnout si můžete v parku Pietra Coppa, který je živým centrem města.

Vybavení

Standardně zařízené apartmány s klimatizací a parkovacím místem.

Ubytování

Villa nabízí příjemné ubytování v apartmánech typu BILO v 1. patře a v podkroví s terasou. Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, klimatizací, TV, soc. zařízením, společnou terasou. Podkrovní apartmán BILO 3 má navíc pračku a internet.

BILO 3:
Obsazenost 2-3 osoby, asi 33 m2 (podkrovní apartmán) - ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s kuch. koutem a rozkládacím gaučem, TV, klimatizace, soc. zařízení, pračka, terasa s výhledem na moře, internet.

MONO 3:
Obsazenost 2-3 osoby, asi 28 m2 (apartmán v 1. patře) - ložnice s manželským lůžkem a samostatným lůžkem pro jednu osobu, kuchyňský kout, TV, menší koupelna, klimatizace, terasa s výhledem na moře.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Cykloturistika, škola potápění, bowling, jachtářský klub, minigolf, tenis, možnost jízdy na koních (farma Medljan). Muzeum Parenzana, několik galerií, restaurace, hospůdky, obchody se suvenýry, wellness (hlavně v rezortu San Simon a hotelu Marina), kasíno. Možnost lodních výletů.

Tipy

Postojnska jama: největší krasová jeskyně v Evropě s asi 20-ti kilometry podzemních chodeb a galerií. Na prohlídku Vás odveze vláček, ve vivárie Proteus poznáte podzemní svět zvířat. Nedaleko taktéž jeskyně Škocjanske jame.Predjamski grad: asi 10 km od jeskyně Postojna, ve 123 m vysoké skalní steně leží hrad rytíře Erazma Predjamského. Lipica: hřebčín a jezdecká škola, kolébka slavných lipicánů s tradicí chovu více než čtyřista let.

Pláž

Oblázková: pláž Svetilnik, vzdálená asi 80 m od vily. Další pláže v okolí: pláže u hotelů Delfin a Belvedere (volně přístupné) a placená pláž Simonov zaliv (pláž byla oceněná Modrou vlajkou, na pláži je tobogán, pro děti hřiště a trampolíny, vstup - asi 15 EUR/dosp. os./týden, 9 EUR/dítě 8-12 let/týden - pro hosty apartmánu možnost slevy, více informací na místě, pláž je přístupná i pro hendikepované osoby).
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000