crosssearch

Vila Korala, Perla, Sirena, Palma

Slovinsko, Izola

Vily Korala, Perla, Sirena a Palma se nacházejí ve slovinské oblasti Primorska v letovisku Izola v krásném parku a jsou ideálními přímořskými ubytováními pro rodiny s dětmi, které jistě nejvíce potěší velké pláže s tobogány a animacemi.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Vily Korala, Perla, Sirena a Palma se nacházejí ve slovinské oblasti Primorska v letovisku Izola v krásném parku a jsou ideálními přímořskými ubytováními pro rodiny s dětmi, které jistě nejvíce potěší velké pláže s tobogány a animacemi.

Vybavení

Vybavení těchto příjemně zařízených vilek je podobné jako v depandanci Park, kterou zde také nabízíme. Mimo jiné tu máte možnost parkování v garážích (za poplatek), možnost použití sejfů na cennosti na recepci, možnost platby kartou a je zde také umístěn počítačový koutek s přístupem na internet.

Ubytování

Vilky nabízejí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích se sprchou, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem a TV/SAT.

P 1/1:
Jednolůžkový pokoj vybavený sprchou, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem a TV/SAT. 

P 1/2:
Dvoulůžkový pokoj vybavený sprchou, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem a TV/SAT.

P 1/2+1:
Dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky vybavený sprchou, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem a TV/SAT.

P 1/2+2:
Dvoulůžkový pokoj s možností dvou přístelek vybavený sprchou, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem a TV/SAT.

Stravování

Stravování je zde formou polopenze, za poplatek je možné doobjednat plnou penzi či dokonce stravování all inclusive.

Sport

Ze sportovních aktivit depandace Park nabízí tenis či mini golf, přímo na pláži se pak nachází různé atrakce jako jsou tobogány a skluzavky a různé vyžití pro děti.

Tipy

Pro milovníky historie bude určitě zajímavé navštívit přímo městečko Izola, jehož historické jádro je stěsnáno na malebném poloostrůvku. Původně to byl ostrov, začátkem novověku byl ale spojen s pevninou náspem. V urbanistické a architektonické struktuře je patrný vliv Benátek, pod jehož svrchovanost Izola po dlouhá staletí patřila. Už zdálky vás upoutá charakteristická věž kostela sv. Maura, malebná je marina s jachtami i starými rybářskými bárkami. Najdete tu také muzeum úzkokolejky Parenzana. Jelikož Slovinsko zabírá spíše menší území, není problém navštívit i jiná města, např. Portorož jež je vzdálen zhruba 15 minut autem, případně hodinu lodí. Zajímavostí také je, že Slovinsko je vlastně dvojjazyčné, všechny nápisy jsou zde ve slovinštině a v italštině, oběma jazyky se zde bez problému domluvíte.

Pláž

Travnato/písčitá; vzdálenost asi do 200 m.

Další

Vnitřní bazén v Hotelu Haliaetum je v období od 1.7. do 31.8.2014 uzavřen.

Speciální popis:
25% SLEVA FIRST MINUTE 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000