crosssearch

Hotel Haliaetum a hotel Mirta se nacházejí ve slovinské oblasti Primorska v letovisku Izola v krásném parku a jsou ideálními přímořskými ubytováními pro rodiny s dětmi, které jistě nejvíce potěší velké pláže s tobogány a animacemi. V hotelu Mirta můžete navíc očekávat wellness...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel Haliaetum a hotel Mirta se nacházejí ve slovinské oblasti Primorska v letovisku Izola v krásném parku a jsou ideálními přímořskými ubytováními pro rodiny s dětmi, které jistě nejvíce potěší velké pláže s tobogány a animacemi. V hotelu Mirta můžete navíc očekávat wellness & spa programy, různé masáže, koupele, kosmetické a zdravotní programy a hlavně relax pro tělo a duši.

Vybavení

V hotelu Haliaetum na vás čekají blahodárné účinky mořské vody v krytém bazénu, sofistikované kulinářské speciality a nádherný výhled z restaurace San Simon, večer melodie moře a vůně Středomoří, což uspokojí snad každého hosta.
Ve wellness hotelu Mirta vás jistě zaujme možnost celkové relaxace, a bude o Vás kompletně postaráno. Navíc zde můžete vyzkoušet několik druhů sportů, např. tenis či různé vodní sporty.

Ubytování

Hotel Haliaetum nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s širokým vybavením jako je sprcha/WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, telefon, TV/SAT, mini bar. Uvnitř hotelu se dále nachází vyhřívaný bazén, fitness studio, kadeřník, 2 místnosti určené pro semináře a meetingy.
Hotel Mirta nabízí taktéž ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích kde najdete koupelnu se sprchovým koutem, vysoušeč vlasů, TV/SAT, telefon, minibar a sejf na cennosti.

P 1/1:
Hotel Haliaetum: Jednolůžkový pokoj se sprchou, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, TV/SAT, minibarem.
Hotel Mirta: Jednolůžkový pokoj se sprchou, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, TV/SAT, minibarem a sejfem na cennosti.

P 1/2:
Hotel Haliaetum: Dvoulůžkový pokoj se sprchou, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, TV/SAT, minibarem.
Hotel Mirta: Dvoulůžkový pokoj se sprchou, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, TV/SAT, minibarem a sejfem na cennosti.

P 1/2+1:
Hotel Haliaetum: Dvoulůžkový pokoj s možností 1 přistýlky se sprchou, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, TV/SAT, minibarem.
Hotel Mirta: Dvoulůžkový pokoj s možností 1 přistýlky se sprchou, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, TV/SAT, minibarem a sejfem na cennosti.

P 1/2+2:
Hotel Haliaetum: Dvoulůžkový pokoj s možností 2 přistýlek se sprchou, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, TV/SAT, minibarem.
Hotel Mirta: Dvoulůžkový pokoj s možností 2 přistýlek se sprchou, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, TV/SAT, minibarem a sejfem na cennosti.

Stravování

Stravování formou polopenze, možnost doobjednání plné penze či stravování all inclusive za poplatek.

Sport

Ze sportovních a volnočasových aktivit v obou hotelech asi nejvíce zaujme fitness & masáže, wellness & spa, sauna, volný vstup do vnitřního vyhřívaného bazénu, tenis, minigolf, volný vstup na nedalekou pláž.

Tipy

Pro milovníky historie bude určitě zajímavé navštívit přímo městečko Izola, jehož historické jádro je stěsnáno na malebném poloostrůvku. Původně to byl ostrov, začátkem novověku byl ale spojen s pevninou náspem. V urbanistické a architektonické struktuře je patrný vliv Benátek, pod jehož svrchovanost Izola po dlouhá staletí patřila. Už zdálky vás upoutá charakteristická věž kostela sv. Maura, malebná je marina s jachtami i starými rybářskými bárkami. Najdete tu také muzeum úzkokolejky Parenzana. Jelikož Slovinsko zabírá spíše menší území, není problém navštívit i jiná města, např. Portorož jež je vzdálen zhruba 15 minut autem, případně hodinu lodí. Zajímavostí také je, že Slovinsko je vlastně dvojjazyčné, všechny nápisy jsou zde ve slovinštině a v italštině, oběma jazyky se zde bez problému domluvíte.

Pláž

Travnato/písčitá; vzdálenost asi do 200 m.

Další

Vnitřní bazén v Hotelu Haliaetum je v období od 1.7. do 31.8.2014 uzavřen.

Speciální popis:
5% SLEVA FIRST MINUTE

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000