crosssearch

depandance Park

Slovinsko, Izola

Depandance Park se nachází ve slovinské oblasti Primorska v letovisku Izola v krásném parku a je ideálním přímořským ubytováním pro rodiny s dětmi, které jistě nejvíce potěší velké pláže s tobogány a animacemi.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Depandance Park se nachází ve slovinské oblasti Primorska v letovisku Izola v krásném parku a je ideálním přímořským ubytováním pro rodiny s dětmi, které jistě nejvíce potěší velké pláže s tobogány a animacemi

Vybavení

V depandanci Park je mimo jiné možnost parkování v garážích (za poplatek), možnost použití sejfů na cennosti na recepci, 24 hodinový servis, možnost platby kartou a je zde také umístěn počítačový koutek s přístupem na internet.

Ubytování

Tato depandance nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, dvoulůžkové pokoje s možností 1 až 2 přistýlek.

P 1/1:
Jednolůžkový pokoj s TV/SAT a sociálním zařízením. Některé pokoje navíc disponují balkonem a výhledem na moře.

P 1/2:
Dvoulůžkový pokoj s TV/SAT a sociálním zařízením. Některé pokoje navíc disponují balkonem a výhledem na moře.

P 1/2+1:
Dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky s TV/SAT a sociálním zařízením. Některé pokoje navíc disponují balkonem a výhledem na moře.

P 1/2+2:
Dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek (patrové postele) s TV/SAT a sociálním zařízením. Některé pokoje navíc disponují balkonem a výhledem na moře.

Stravování

Stravování je zde formou polopenze, za poplatek je možné doobjednat plnou penzi či dokonce stravování all inclusive.

Sport

Ze sportovních aktivit depandace Park nabízí tenis či mini golf, přímo na pláži se pak nachází různé atrakce jako jsou tobogány a skluzavky a různé vyžití pro děti.

Tipy

Pro milovníky historie bude určitě zajímavé navštívit přímo městečko Izola, jehož historické jádro je stěsnáno na malebném poloostrůvku. Původně to byl ostrov, začátkem novověku byl ale spojen s pevninou náspem. V urbanistické a architektonické struktuře je patrný vliv Benátek, pod jehož svrchovanost Izola po dlouhá staletí patřila. Už zdálky vás upoutá charakteristická věž kostela sv. Maura, malebná je marina s jachtami i starými rybářskými bárkami. Najdete tu také muzeum úzkokolejky Parenzana. Jelikož Slovinsko zabírá spíše menší území, není problém navštívit i jiná města, např. Portorož jež je vzdálen zhruba 15 minut autem, případně hodinu lodí. Zajímavostí také je, že Slovinsko je vlastně dvojjazyčné, všechny nápisy jsou zde ve slovinštině a v italštině, oběma jazyky se zde bez problému domluvíte.

Pláž

Travnato/písčitá; vzdálenost asi do 200 m. 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000