crosssearch

Hostel pod Voglom

Slovinsko, Bohinj

Hostel pod Voglom se nachází přímo v srdci Triglavského národního parku v těsné blízkosti okouzlujícího Bohinjského jezera.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hostel pod Voglom se nachází přímo v srdci Triglavského národního parku v těsné blízkosti okouzlujícího Bohinjského jezera. Toto místo je vhodné pro turisty, kteří chtějí ve Slovinsku strávit aktivní dovolenou, jelikož je zde široká nabídka sportovních aktivit. Tento typ turistického ubytování je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i pro školy nebo pro větší skupiny. Pro zajímavost tento hostel získal v roce 2011 HI QUALITY CERTIFICATE.

Vybavení

Vybavení hostelu: bar, restaurace, internetový koutek, místo vyhrazené pro barbecue, zahrada s posezením, dětské hřiště, prádelna. Služby: venkovní sportovní centrum, možnost zapůjčení horských kol a člunů, lanové centrum, slackline park, stolní tenis, billiard, šipky, stolní fotbal.

Ubytování

Hostel nabízí ubytování ve jednoduše, ale vkusně zařízených dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, z nichž některé mají vlastní koupelnu, některé společnou koupelnu na patře. Čtyřlůžkové pokoje jsou tzv, noclehárny s palandami.

P 1/2:
Dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou. Připojení k wi-fi internetu.

P 1/2 std:
Dvoulůžkový pokoj s umyvadlem a společnou koupelnou na patře. Připojení k wi-fi internetu.

P 1/3 std.:
Třílůžkový pokoj s umyvadlem a společnou koupelnou na patře. Připojení k wi-fi internetu.

P 1/4 std:
Čtyřlůžkový pokoj s umyvadlem a společnou koupelnou na patře, palandy. Připojení k wi-fi internetu.

Stravování

V ceně pouze snídaně, možnost doobjednání polopenze (večeře) nebo i plné penze.

Sport

Široká nabídka různých sportovních aktivit agentury Pac sports: rafting, kanoe&kajaky, paragliding, lanové centrum, hydrospeed (sjíždění divoké řeky), horolezectví, jezdění na kolech po horách, návštěva jeskyní, horská turistika apod.; možnost zapůjčení horských kol, kanoí a kayaků.

Tipy

Triglavský národní park: rozprostírá se na severozápadě Slovinska, konkrétně v Julských Alpách. Je jediným národním parkem ve Slovinsku a platí v něm přísnější pravidla než v chráněných přírodních oblastech nižšího statusu. Na území parku převládá vysokohorský kras. Rostlinstvo je výrazně alpské, zanedbatelný není ani vliv jadranského a středozemského ovzduší. Triglavská severní stěna je tři kilometry široká a vysoká přes jeden kilometr a tím je největší stěnou východních Alp. Kromě krásné, až dechberoucí přírody tu na vás čekají např. 2 botanické zahrady, několik muzeí, kostelů a památníků. Údolí řeky Soča: V západní části Julských Alp se rozkládá romantické údolí řeky Soča, která je bezesporu jednou z nejkrásnějších divokých řek Evropy. Pramení v nadmořské výšce 1050 metrů, jižně od průsmyku Vršič. V délce 127 km pak protéká horským masivem a následně ústí do Jaderského moře.

Další

Možnost pobytu s domácím mazlíčkem.

Speciální popis:
5% SLEVA FIRST MINUTE

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000