crosssearch

Hotel Park ležící na břehu jezera Bled a zároveň v centru městečka nabízí největší ubytovací kapacitu v oblasti a druhou největší v celém Slovinsku.

Konečná cena za osobu od: 6 042 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Hotel Park ležící na břehu jezera Bled a zároveň v centru městečka nabízí největší ubytovací kapacitu v oblasti a druhou největší v celém Slovinsku. Část pokojů byla renovována v roce 1995, druhá část pak v roce 2006. Bazén v nejvyšším patře hotelu prošla renovací na jaře 2012. V hotelové cukrárně na břehu jezera můžete ochutnat místní lahodnou specialitu "Kremna rezina" (obdoba našeho krémeše). Jezero Bled je ideálním místem na celoroční dovolenou a díky dobré dopravní dostupnosti (z Brna pouze asi 527 km) je vhodné i na prodloužené víkendové pobyty. Hotel byl v roce 2008 oceněna jako "Cyclist-friendly hotel" - cyklisté jsou zde opravdu vítáni, hotel nabízí možnost uskladnění kol a vybavení, praní a sušení cyklistického oblečení či dokonce možnost cykloprůvodce. V okolí je několik velmi zajímavých cyklotras.

Vybavení Hotelu

Recepce, aperitiv bar, restaurace a pizzerie Rikli, internetový koutek, relaxační zóna s termálním bazénem s výhledem na jezero a hrad (krytý bazén s vyhřívanou termální vodou - asi 27 °C), vířívka, sauna, solárium, masáže, posilovna. Nově otevřené Thai Center se skládá z 6 masážních pokojů vybavených v thajském stylu. Každý pokoj má vlastní sprchu i uzamykatelnou skříňku (tradiční thajské masáže a několik relaxačních programů s nádechem asijské filozofie). Součástí centra je infračervená sauna (40-50 °C). V ceně ubytování je vstup do Živa Wellness Center v blízkém hotelu Golf (termální propojený vnitřní a venkovní bazén, 2 vířivky, vnitřní tobogán, lehátka), možnost večerního koupání - v pátek a v sobotu otevřeno do 23h, vstup do sauny pro hosty hotelu Park se slevou. Cukrárna u jezera s nabídkou zmrzliny a místních zákusků (místní speciality Gibanica a Kremna rezina - Kremšnit, kterého se už prodalo více než 10 milionů kusů).

Ubytování

Hotel Park nabízí příjemné ubytování v renovovaných pokojích s kabelovou TV, minibarem, přímou telefonní linkou, fénem, vlastním soc. zařízením a balkonem. Pokoje s výhledem na jezero disponují navíc trezorem a klimatizací. Pro rodiny doporučujeme rodinné pokoje (dva propojené dvoulůžkové pokoje s 2 soc. zař.) - informace o ceně na vyžádání. Bližší popis jednotlivých typů pokojů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování

Polopenze, možnost dokoupení plné penze. Ochutnejte místní prvotřídní gastronomii!

Sport

Wellness ve vnitřních a venkovních bazénech (v hotelu Park a v Živa Wellness Center v hotelu Golf), sauny, masáže. Cykloturistika, turistika, jachting, veslaření, rybaření (nutné povolení). Golf - 18-jamkové golfové hřiště s výhledem na slovinské Alpy a přilehlé okolí. V městečku obchůdky, možnost nákupu suvenýrů, restaurace, bary, diskotéky. Letní festival s živou hudbou.

Pláž

Díky termálním pramenům vyvěrajícím do jezera zde teplota vody v létě dosahuje 23-24 °C. Na Bledu naleznete několik volně přístupných pláží a také placenou pláž pod hradem (krom možnosti občerstvení zde naleznete i tobogán, přístup do vody i pro hendikepované osoby).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 147 termínů

Celkem 147 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000