crosssearch

King's Club House

Slovinsko, Bled

Devět zrenovovaných dvoulůžkových pokojů nabízí jedinečný výhled na golfové hřiště, alpský masív Karavanke a samozřejmě Julské Alpy. V hotelu je k dispozici zasedací síň pro menší pracovní setkání s kapacitou maximálně 10 osob. Restaurace hotelu je proslulá svoji výtečnou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Kings Club House je umístěn přímo na Bledském golfovém hřišti a je klenotem venkovské architektury.

Vybavení hotelu:

Devět zrenovovaných dvoulůžkových pokojů nabízí jedinečný výhled na golfové hřiště, alpský masív Karavanke a samozřejmě Julské Alpy. V hotelu je k dispozici zasedací síň pro menší pracovní setkání s kapacitou maximálně 10 osob. Restaurace hotelu je proslulá svoji výtečnou mezinárodní i místní kuchyni a vynikající slovinská vína.

Sport a zábava:

GolfBled Golf Course je nejstarším golfovým hřištěm ve Slovinsku. Nachází se pouhé 4 km od centra Bledu a je atrakcí pro amatéry i profesionály z celého světa. Jeho velkou výhodou je dostupnost dašlích hřišť a to do pouhé hodiny jízdy- Arboretum Volčiji Potok Golf Course (Slovinsko, 51 km), Golfanlage Moosburg-Pörtschach (Rakousko, 69 km), Alpe-Adria Golf Schloss Finkenstein (Rakousko, 52 km), Golfanlage Klagenfurt-Seltenheim (Rakousko, 82 km), Golf Country Clube Tarvisio (Itálie, 56 km).Bled Golf Course byl poprvé oteřen v roce 1937 a v roce 1972 nově přestavěn známým golfovým architektem Donaldem Harradine. Toto hřiště je právem považováno za jedno z nejkrásnějších ve střední Evropě.Bled Golf Course nabízí 18ti jamkový King's Course a 9ti jamkový Lake Course.Technické údaje:King's Course- 18 jamek- 70 hektarů- par 73- nejdelší jamka: 538 m- nejkratší jamka: 135 m- 63 bunkrů- CR/SR (žlutá): 70.5/129- CR/SR (červená): 73.0/126Lake Course- 9 jamek- 30 hektarů- par 72- nejdelší jamka: 478 m- nejkratší jamka: 151 m- 17 bunkrů- CR/SR (žlutá): 69.6/129- CR/SR (červená): 72.0/127Hosté Kings Club House jsou vřele vítání k využití wellness zařízení v hotelech Golf a Grand Hotel Toplice

Stravování:

Speciální měsíční menu jsou sestavena dle ročního období a dostupnosti surovin. Nezapomenutelné speciality si můžete vychutnat na dvojité terase, která nabízí výhled na překrásné golfové hřiště.

Vybavení pokoje:

Všechny pokoje i apartmá jsou vybaveny koupelnou se sprchou, přímou telefonní linkou, mini barem, satelitní televizí a klimatizací. Některá mají i vlastní balkón.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000