crosssearch

Hotel Golf leží v srdci městečka Bled s krásným výhledem na jezero i Bledský hrad. Hotel je znám díky svému Živa Wellness Center, kde se chodí zrelaxovat nejenom hosté hotelu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Hotel Golf leží v srdci městečka Bled s krásným výhledem na jezero i Bledský hrad. Hotel je znám díky svému Živa Wellness Center, kde se chodí zrelaxovat nejenom hosté hotelu. Jezero Bled je ideálním místem na celoroční dovolenou a díky dobré dopravní dostupnosti (z Brna pouze asi 527 km) je vhodné i na prodloužené víkendové pobyty.

Vybavení Hotelu

Recepce, aperitiv bar, restaurace, a la carte restaurace Veranda, obchůdek se suvenýry, parkoviště, beauty centrum, přímo v hotelu je Živa Wellness Center - 380 m2 vodní plochy, termální propojený vnitřní a venkovní bazén, 2 vířivky, vnitřní skluzavka/tobogán, lehátka, z bazénů je krásný výhled na jezero a hrad, možnost večerního koupání - v pátek a v sobotu otevřeno do 23h, ostatní dny do 21h, saunový svět - pro hosty hotelu se slevou. Živa Wellness pokračuje v tradici švýcarského doktora Arnolda Rikliho, který v 19. století založil první lázně na Bledu. Centrum je prosklené s možností otevírání, v létě nabízí svým hostům všechny výhody čerstvého alpského vzduchu a v zimě požitek z hladivých slunečních paprsků. Hlavní dvouúrovňové bazény s vyhřívanou vodou (30 °C) jsou vybaveny masážními křesly a lůžky a jsou propojeny skluzavkou/tobogánem. K dispozici je také venkovní bazén, dva bazény pro děti a dvě vířivé vany s termální vodou (35 °C). Hosté mohou relaxovat v tradiční Finské sauně (85 - 90 °C) i chladnější Finské sauně (60 - 65 °C), které nabízejí aromaterapii a světelnou terapii. Dále pak máte na výběr ze dvou Tureckých parních saun, ze kterých má jedna silný aromaterapeutický efekt (42 - 45 °C). K ochlazení můžete využít jak chladivých sprch, venkovního bazénu, tak relaxační terasy s vířivkou. Toto vše je doplněno úžasným výhledem na Bled.

Ubytování

Hotel Golf nabízí komfortní ubytování v pokojích s kabelovou TV, minibarem, přímou telefonní linkou, vlastním soc. zařízením a balkonem. Většina pokojů je s připojením na internet a některé i s klimatizací. Za příplatek možnost pokoje s výhledem na jezero. Hotel nabízí také klimatizované suity až pro 4 osoby. Specialitou jsou rohové suity s velkým rohovým balkonem, některé s úžasným výhledem na celé jezero, Bledský ostrov i hrad a městečko. Bližší popis jednotlivých typů pokojů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování

Polopenze, možnost dokoupení plné penze. Ochutnejte místní prvotřídní gastronomii! Stravování je formou švédských stolů, snídaně - výběr z několika druhů sladkých i slaných jídel, dezert, ovoce, nápoje (džus, káva, čaj), večeře - rovněž bohatý výběr vynikajících jídel, předkrm, polévka, hlavní jídlo, dezert, ovoce, nápoje za poplatek. Pre vyznávačov zdravého životného štýlu je k dispozícii i bio kútik.

Sport

Wellness ve vnitřních a venkovních bazénech (Živa Wellness Center přímo v hotelu), sauny, masáže. Cykloturistika, turistika, jachting, veslaření, rybaření (nutné povolení). Golf - 18-jamkové golfové hřiště s výhledem na slovinské Alpy a přilehlé okolí. V městečku obchůdky, možnost nákupu suvenýrů, restaurace, bary, diskotéky. Letní festival s živou hudbou.

Pláž

Díky termálním pramenům vyvěrajícím do jezera zde teplota vody v létě dosahuje 23-24 °C. Na Bledu naleznete několik volně přístupných pláží a také placenou pláž pod hradem (krom možnosti občerstvení zde naleznete i tobogán, přístup do vody i pro hendikepované osoby).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000