crosssearch

Depandance Zeleni Gaj

Slovinsko, Banovci

Depandance Zeleni Gaj jsou tvořené pohodlnými domečky umístěnými vedle hotelu Zeleni Gaj. Místo je vhodným výchozím bodem pro výlety do okolí řeky Mura.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Depandance Zeleni Gaj jsou tvořené pohodlnými domečky umístěnými vedle hotelu Zeleni Gaj. Místo je vhodným výchozím bodem pro výlety do okolí řeky Mura. Hotel a depandance Zeleni Gaj jsou umístěné v klidné části regionu, mimo dosah průmyslového centra. Především na podzim můžou návštěvníci obdivovat krásu nedalekých vinic v okolí Ljutomeru. Služby hotelu a lázní byly oceněny certifikátem ISO 9001 a ISO 14001. Dovolená v Terme Banovci je velice vhodná pro rodiny s dětmi - specialitou jsou animační programy pro děti (Piráti z Banovců, Detektiv Franček, Čarodějky z Banovců, Dobrodružství rytířů, atd.). Mimo letní sezony je místo vhodné také pro seniory. V Terme Banovci je možné ubytování také v hotelu a v kempu Sončni gaj s oddělenou naturistickou částí (jedná se o jediný naturistický kemp s termální vodou v Evropě).

Vybavení

Hosté depandancí využívají služeb hotelu Zeleni Gaj - restaurace (nabízí také jídla pro vegetariány), v létě je otevřená také restaurace Pri banovskem gusarju, která nabízí široký výběr lahodných a zdravých jídel. K dispozici je 2000 m2 vodní plochy - 3 venkovní a 1 vnitřní bazén s normální nebo termální vodou a vířivkami, plavecký bazén, skluzavky, dětský bazén, několik druhů saun (finská s extrémními teplotami, tradiční finská, relaxační finská i turecká). Dále zde naleznete tenisové kurty, volejbalový kurt, fitness, půjčovnu kol.Místní termální pramen je bohatý na fluoridy, dosahuje 60 až 68° Celsia a má blahodárný vliv na kosti, klouby a svaly.

Ubytování

Depandance Zeleni Gaj nabízí ubytování v příjemných 1 a 2-lůžkových pokojích, některé s možností přistýlky, s TV/SAT, telefonem, minibarem, fénem, soc. zařízením a balkonem nebo terasou. Bližší popis jednotlivých typů pokojů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

P 1/1:
Obsazenost 1 osoba, jednolůžkový pokoj s TV/SAT, telefonem, minibarem, fénem, soc. zařízením a balkonem nebo terasou.

P 1/2:
Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj s TV/SAT, telefonem, minibarem, fénem, soc. zařízením a balkonem nebo terasou.

P 1/2+1:
Obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj s jednou přistýlkou, s TV/SAT, telefonem, minibarem, fénem, soc. zařízením a balkonem nebo terasou.

Stravování

Polopenze, možnost dokoupení plné penze. Stravování probíhá v restaurace hotelu Zeleni Gaj.

Sport

2000 m2 vodní plochy - 3 venkovní a 1 vnitřní bazén s normální nebo termální vodou a vířivkami, plavecký bazén, skluzavky, dětský bazén, několik druhů saun. Dále zde naleznete tenisové kurty, volejbalový kurt, fitness, půjčovnu kol. Okolí je vhodné na procházky, Nordic walking či cyklistiku.

Tipy

Plovoucí mlýn Babič: příjemnou procházkou se z Banovců dostanetě k plovoucímu mlýnu Babič na řece Muře, řeku můžete i splavovat na raftu. Koňské dostihy v Ljutomeru: v létě jsou různé koňské závody součástí nedělního odpoledne v oblasti Prlekija. Tropická zahrada v Dobrovniku: v pouze asi 20 km vzdáleném Dobrovniku si prohlédnete tropickou zahradu s orchidejemi a jinými rostlinami, s možností nákupu tropických rostlin.

Další

Tip: zvolte si vlastní termín pobytu.
Pokud Vám nevyhovují námi nabízené termíny, vyberte si vlastní termín s minimální délkou pobytu 2 noci. Banovci leží jen asi 4,5 hodiny jízdy autem z Brna, díky čemu je oblíbeným cílem prodloužených wellness víkendů.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000