crosssearch

Villa Adriatic

Slovinsko, Ankaran

Villa Adriatic, ležící ve stínu pinií, nabízí komfortní ubytování pouze asi 150 m od pláže. Villa byla rekonstruována v roce 2012.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Adriatic, ležící ve stínu pinií, nabízí komfortní ubytování pouze asi 150 m od pláže. Villa byla rekonstruována v roce 2012. Ankaran je nejsevernější letovisko na slovinském pobřeží. Díky příznivému klimatu se zde už v 19. století začal rozvíjet zdravotní turizmus. V současnosti je místo oblíbenou destinací nejen na letní dovolenou, ale i mimo hlavní sezóny, kdy mohou turisté využít bohatých wellness služeb.

Vybavení

Klienti využívají některých služeb hotelu Convent. Restaurace Convent v bývalé kapli v hotelu Convent (středomořská kuchyně), zahradní restaurace v hotelu Convent (speciality z masa a ryb, pizza, těstoviny, saláty, dezerty), taverna u moře s výhledem na Koperský záliv (národní speciality z masa a ryb, grilované pokrmy), u bazénového komplexu u pláže je samoobslužní restaurace a bar Adria, lobby bar & café, Bowling bar (bowling, stolní fotbal), Wellnes bar s terasou s výhledem na moře (ve wellness centru), parkoviště. V blízkosti bohaté sportovní vyžití - bowling, plážový volejbal, fotbal, basketbal, minigolf, tenisové kurty, stolní tenis, vodní sporty, cykloturistika.
Adria Ankaran Wellness Centre (asi 50 m od hotelu) - parní sauna (pročištění dýchacího ústrojí, uvolnění svalstva, hydratace pokožky), infrasauna (zlepšení prokrvení a metabolizmu), finská sauna (posílení imunitního systému, pozitivní vliv na hladinu cukru v krvi), venkovní olympijský bazén s mořskou vodou - přímo u moře; vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou, 2 jacuzzi a dětským bazénkem se skluzavkou, mimo hlavní sezony se zde konají lekce aquaerobicu a škola plavání pro děti; masáže v Sense Wellness, posilovna. V letní sezoně (červenec, srpen) animační programy.

Ubytování

Villa Adriatic nabízí komfortní ubytování hotelového stylu v rodinných pokojích s dvoulůžkem a palandou (doporučujeme na palandu umístit děti), s plazmovou TV, telefonem, klimatizací, fénem, soc. zařízením a balkonem nebo terasou. Pokoje jsou zařízené novým nábytkem. Bližšší popis jednotlivých typů pokojů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

P 1/4:
Obsazenost 4 osoby, pokoj s dvoulůžkem a palandou s vlastním soc. zařízením, plazmová TV, telefon, klimatizace, fén, balkon nebo terasa. Na palandu doporučujeme umístit děti.

Stravování

Polopenze - částečně formou švédských stolů, částečně servírovaná. Možnost dokoupení plné penze. Stravování probíhá v restauraci v hotelu Convent.

Sport

Venkovní a vnitřní bazén, sauny, masáže. Cyklostezka Parenzana, která vede podél slovinského pobřeží, začíná právě u Ankaranu. Bowling, plážový volejbal, fotbal, basketbal, minigolf, tenisové kurty, stolní tenis, vodní sporty, animační programy (červenec, srpen).

Tipy

Postojnska jama: největší krasová jeskyně v Evropě s asi 20-ti kilometry podzemních chodeb a galerií. Na prohlídku Vás odveze vláček, ve vivárie Proteus poznáte podzemní svět zvířat. Nedaleko taktéž jeskyně Škocjanske jame. Predjamski grad: asi 10 km od jeskyně Postojna, ve 123 m vysoké skalní steně leží hrad rytíře Erazma Predjamského. Lipica: hřebčín a jezdecká škola, kolébka slavných lipicánů s tradicí chovu více než čtyřista let.

Pláž

Oblázková: asi 150 m od villy, místy batonová, možnost plážového servisu, u pláže se nachází venkovní bazén, bar a taverna.


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000