crosssearch

Convent

Slovinsko, Ankaran

Hotel Convent sídlí v budově někdejšího benediktínského kláštera. Tento byl vybudován již v 9. století, původně jako kostel.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel Convent sídlí v budově někdejšího benediktínského kláštera. Tento byl vybudován již v 9. století, původně jako kostel. Citlivou rekonstrukcí vznikl z této historické budovy stylový hotel s veškerým komfortem. Hotel leží na pěkném místě nedaleko moře, obklopen zelení. Ankaran je nejsevernější letovisko na slovinském pobřeží. Díky příznivému klimatu se zde už v 19. století začal rozvíjet zdravotní turizmus. V současnosti je místo oblíbenou destinací nejen na letní dovolenou, ale i mimo hlavní sezóny, kdy mohou turisté využít bohatých wellness služeb.

Vybavení

Restaurace Convent v bývalé kapli (středomořská kuchyně), zahradní restaurace (speciality z masa a ryb, pizza, těstoviny, saláty, dezerty), taverna u moře s výhledem na Koperský záliv (národní speciality z masa a ryb, grilované pokrmy), u bazénového komplexu u pláže je samoobslužní restaurace a bar Adria, lobby bar & café, Bowling bar (bowling, stolní fotbal), Wellnes bar s terasou s výhledem na moře (ve wellness centru), parkoviště. V blízkosti bohaté sportovní vyžití - bowling, plážový volejbal, fotbal, basketbal, minigolf, tenisové kurty, stolní tenis, vodní sporty, cykloturistika.
Adria Ankaran Wellness Centre (asi 50 m od hotelu) - parní sauna (pročištění dýchacího ústrojí, uvolnění svalstva, hydratace pokožky), infrasauna (zlepšení prokrvení a metabolizmu), finská sauna (posílení imunitního systému, pozitivní vliv na hladinu cukru v krvi), venkovní olympijský bazén s mořskou vodou - přímo u moře; vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou, 2 jacuzzi a dětským bazénkem se skluzavkou, mimo hlavní sezony se zde konají lekce aquaerobicu a škola plavání pro děti; masáže v Sense Wellness, posilovna. V letní sezoně (červenec, srpen) animační programy.

Ubytování

Hotel Convent nabízí komfortní ubytování hotelového stylu ve dvoulůžkových pokojích, s TV/SAT, telefonem, fénem, klimatizací, internetem a soc. zařízením. Pokoje mají výhled na park anebo átrium s fontánou vybudovanou v roce 1835. Bližšší popis pokoje naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

P 1/2:
Obsazenost 2 osoby, 2-lůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, telefon, klimatizace, internet, minibar, fén.

P 1/2+1:
Obsazenost 2-3 osoby, 2-lůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením a přistýlkou, TV/SAT, telefon, klimatizace, internet, minibar, fén.

P 1/1:
Obsazenost 1 osoba, 1-lůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, telefon, klimatizace, internet, minibar, fén.

Stravování

Polopenze - částečně formou švédských stolů, částečně servírovaná. Možnost dokoupení plné penze.

Sport

Venkovní a vnitřní bazén, sauny, masáže. Cyklostezka Parenzana, která vede podél slovinského pobřeží, začíná právě u Ankaranu. Bowling, plážový volejbal, fotbal, basketbal, minigolf, tenisové kurty, stolní tenis, vodní sporty, animační programy (červenec, srpen).

Tipy

Postojnska jama: největší krasová jeskyně v Evropě s asi 20-ti kilometry podzemních chodeb a galerií. Na prohlídku Vás odveze vláček, ve vivárie Proteus poznáte podzemní svět zvířat. Nedaleko taktéž jeskyně Škocjanske jame. Predjamski grad: asi 10 km od jeskyně Postojna, ve 123 m vysoké skalní steně leží hrad rytíře Erazma Predjamského. Lipica: hřebčín a jezdecká škola, kolébka slavných lipicánů s tradicí chovu více než čtyřista let.

Pláž

Oblázková: asi 100 m od hotelu, místy betonová, možnost plážového servisu, u pláže se nachází venkovní bazén, bar a taverna.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000