crosssearch

Moderní a stylový horský hotel pro náročnější klienty se nachází ve Vysokých Tatrách v obci Stará Lesná na hranici Tatranského národního parku. Od známého střediska Tatranská Lomnica je vzdálený pouhé 2 km. Svou polohou nabízí jak aktivní lyžování v největším zimním středisku...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

 

Poloha hotelu

Moderní a stylový horský hotel pro náročnější klienty se nachází ve Vysokých Tatrách v obci Stará Lesná na hranici Tatranského národního parku. Od známého střediska Tatranská Lomnica je vzdálený pouhé 2 km. Svou polohou nabízí jak aktivní lyžování v největším zimním středisku na Slovensku, tak možnost relaxace ve vodním a vitálním světě.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeře s výběrem z menu.

Ubytování

Jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje; rodinný pokoj, který se skládá ze 2 propojených pokojů (pouze na vyžádání). Všechny pokoje jsou se sociálním zařízením (sprchový kout nebo vana, WC, osušky, župan, vysoušeč vlasů), TV/SAT, telefonem, rádiobudíkem a balkonem.

Vybavení hotelu

Moderní a stylová vstupní hala s recepcí, restaurace, kavárna, denní bar, bowling (2 dráhy), fi tness centrum, stolní tenis, konferenční místnost a lovecký salonek. Hotel nabízí svým hostům moderní vitální a vodní svět o rozloze 200 m2 vysoké kvality. Najdete zde bazén, dětský bazén, menší bazén s vodními tryskami, několik relaxačních místností, několik druhů aroma terapie, jacuzzi bar se širokou nabídkou míchaných nápojů, kosmetický vitální salon, masáže a zábaly. Vitální a vodní svět Vám nabízí jedinečné obnovení energie. Pro hosty hotelu je hlídané parkoviště zdarma.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000