crosssearch

Grandhotel Starý Smokovec

Slovensko, Vysoké Tatry (zobrazit na mapě) mapa

Vyslovte svá přání a my uděláme vše pro to, abychom Vám je splnili.

Konečná cena za osobu od: 16 128 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vyslovte svá přání a my uděláme vše pro to, abychom Vám je splnili.

Grandhotel Starý Smokovec, jehož historie sahá až do roku 1904, je čtyřhvězdičkový klenot Vysokých Tater. V jejich srdci - Starém Smokovci - na pozadí mohutného Slavkovského štítu dominuje tato romantická budova minulého století a nabízí Vám komfortní základnu pro Váš nezapomenutelný pobyt v Tatrách. Udělejte si radost a nechte se bezstarostně hýčkat impozantností a prestiží tohoto místa. Kombinace mladého a zkušeného personálu nám zároveň dovoluje propojit tradici přepychové minulosti s vyjádřením současného životního stylu, tak abyste měli důvod se k nám vracet.

Zavřete oči a představte si styl a komfort, který Vám dovoluje dělat všechno a zároveň neomezeně odpočívat. Mluvíme o relaxační zóně Grand Wellness & Spa a třešničce na dortu nabízených služeb - kulinářství šéfkuchaře Restaurace Lefèvre, který považují plnění Vašich, i těch nejambicióznějších očekávání, za neodolatelnou výzvu.

Nechte si učarovat tím nejúžasnějším výhledem z jednoho ze 64 pokojů, 11 apartmánů nebo 5 kongresových sálů, který vás přesvědčí o půvabnosti tohoto místa - ideální zimní i letní destinace.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 180 termínů

Celkem 180 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000