crosssearch

Komfortní villa nabízí ubytování ve stylových a velice příjemně zařízených apartmánech. Je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Konečná cena za osobu od: 2 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení

Komfortní villa nabízí ubytování ve stylových a velice příjemně zařízených apartmánech. Je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Poloha

Villa se nachází v Národním parku Vysokých Tater, na kraji Tatranské Lomnice. Vleky a kabinkové lanovky s dosahem na blízký Lomnický štít se nacházejí 10 min pěší chůze. Možnost navštívit moderní AQUA RELAX v nedalekém hotelu Sorea Titris Odborár a zpestřit si zimní dovolenou koupáním. Poblíž je přírodní kluziště.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeře. Pobytová taxa 1 EUR/den za každou osobu starší 12-ti let, platba na místě.

Ubytování

Mezonetový apartmán pro 2 osoby je vybaven ložnicí s manželským lůžkem, obývací místností s kuchyňským a jídelním koutem, sedací soupravou, SAT/ TV, sociálním zařízením; apartmány 2+2 jsou vybaveny 1 ložnicí s manželským lůžkem, obývací místností s kuchyňským a jídelním koutem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby, SAT/TV, sociálním zařízením a balkonem; mezonetový apartmán 3+2 je vybaven 1 ložnicí s manželským lůžkem, pokojem s 1 lůžkem, obývací místností s kuchyňským a jídelním koutem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby, SAT/TV, sociálním zařízením a balkonem; mezonetový apartmán 4+2 je vybaven 1 ložnicí s manželským lůžkem, 1 ložnicí se 2 oddělenými lůžky, obývací místností s kuchyňským a jídelním koutem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby, SAT/TV, sociálním zařízením a balkonem. Všechny apartmány mají sociální zařízení (vana, WC a fén); kuchyňský kout je vybaven základním nádobím, dvouvařičem, ledničkou a telefonem.

Vybavení

Menší recepce, výtah, restaurace s krbem, sauna a fitness, směnárna, půjčovna lyží, parkoviště, možnost garáže za poplatek. Na recepci si můžete rezervovat tenisový kurt v nově otevřené tenisové hale.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 235 termínů

Celkem 235 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000