crosssearch

Na Vadaši

Slovensko, Štúrovo

Apartmány a studia jsou postaveny přímo v areálu termálního koupaliště Vadaš ve Štúrově v chatové osadě Westend. Jedná se o jeden z největších termálních areálů na Slovensku s bohatým sportovním zázemím.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Apartmány a studia jsou postaveny přímo v areálu termálního koupaliště Vadaš ve Štúrově v chatové osadě Westend. Jedná se o jeden z největších termálních areálů na Slovensku s bohatým sportovním zázemím.

Vybavení:

V areálu: restaurace a stánky s občerstvením, tenisové kurty, hřiště, minigolf, stolní tenis, půjčovna kol, plážový volejbal, jezero o rozloze 2 ha - zde rybolov, půjčovna vodních šlapadel. Dále také bowling, masáže, kadeřnictví, pedikúra, kosmetika, jízda na koních, fakultativní výlety - plavba lodí po Dunaji.

Ubytování:

a) apartmán pro max. 6 osob (50 m2) - ložnice pro 4 osoby (1x manželská postel a rozkládací gauč), obývací kuchyň (kompletně vybavená, vč. malé lednice a mikrovlnné trouby, el. dvouplotýnka) s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, stůl a 4 židličky, Spr.+WC, LCD/TV, Wi-Fi internet. V termínu 28.6.-4.9.2016 nejsou tyto apartmány k dispozici. V každé chatě jsou 4 apartmány a k dispozici jsou: houpačky a skluzavka, 1x dřevěné posezení a 1x gril. b) apartmán pro max. 2 dospělé a 2 děti do 5,99 let:(ca 26-28 m2) - ložnice pro 2 osoby oddělená zatahovacími dveřmi, obývací kuchyň (kompletně vybavená, vč. lednice a mikrovlnné trouby, el. dvouplotýnka) s rozkládacím gaučem pro 2 děti do 6 let, Spr.+WC, TV, malý stolek a 4 židle bez opěradla, Wi-Fi internet. Na přízemí i na poschodí jsou 4 apartmány, k dispozici je houpačka, 1x dřevěné posezení, 1x gril. c) studio pro max. 4 osoby (ca 26-28 m2). - jedna místnost, dvě oddělená lůžka, roztahovací gauč pro 2 osoby, kuchyňský kout (kompletně vybavená vč. malé lednice, mikrovlnné trouby, el. dvouplotýnka), Spr.+WC, TV, stolek a 4 židle bez opěradla, Wi-Fi internet. V každé chatě 3 studia, jedna chata má k dipozici dřevěné posezení, gril a houpačky. d) studio pro max. 5 osob (4 dospělé a dítě do 11,99 let) cca 26-28 m2. - jedna místnost, dvě oddělená lůžka, roztahovací gauč pro 2 osoby, 1x rozkládací postel pro dítě, kuchyňský kout (kompletně vybavená vč. malé lednice, mikrovlnné trouby, el. dvouplotýnka), Spr.+WC, TV, stolek a 4 židle bez opěradla, Wi-Fi internet. V každé chatě 3 studia, jedna chata má k dispozici dřevěné posezení, gril a houpačky. Samozřejmostí jsou lůžkoviny vč. povlečení. Není povoleno další dítě zdarma nad maximální obsazení apartmánu/studia.

Stravování:

Bez stravy. Možnost vaření ve vybavené kuchyňce nebo stravování v okolních restauračních zařízeních.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000