crosssearch

Hotelový komplex se nachází v nejstarší osadě Vysokých Tater & Starém Smokovci & v nadmořské výšce 1010 m na úpatí Slavkovského štítu. Vkusně a moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením, minibar, trezor, SAT-TV, telefon, vysoušeč vlasů a internetová přípojka.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:
Hotelový komplex se nachází v nejstarší osadě Vysokých Tater – Starém Smokovci – v nadmořské výšce 1010 m na úpatí Slavkovského štítu.

Ubytovaní:
Vkusně a moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením, minibar, trezor, SAT-TV, telefon, vysoušeč vlasů a internetová přípojka.

Stravování:
snídaně formou bufetu.

Služby:
2 restaurace, lobby bar, noční bar, aquabar (ve wellness centru), bowling bar, Havana Club, fitness centrum, squash, bowling, biliard, stolní tenis, tělocvična (aerobik, cvičení s hudbou a míčové hry). Wellness centrum: bazén, vířívka, lehátka v zimní zahradě s velkoplošnou plazmovou TV, beauty salón – kosmetické procedury. Solná, eukalyptová, bylinková sauna. V části balneoterapie jsou k dispozici parafínové a rašelinové zábaly, světelná a zvuková terapie, oxygenoterapie, aromaterapie, magnetoterapie, klasická a reflexní masáž. Bazén, whirlpool a sauna.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000