crosssearch

Holiday Village Senec

Slovensko, Senec (zobrazit na mapě) mapa

Prázdninové domky jsou umístěny na severní straně vyhlášeného rekreačního areálu Sĺnečných jazier nedaleko města Senec.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

prázdninové domky jsou umístěny na severní straně vyhlášeného rekreačního areálu Sĺnečných jazier nedaleko města Senec.

Vybavení:

recepce s internetovým koutkem, restaurace, letní restaurace, dětské hřiště. V areálu - mnoho hospůdek, diskotéka. Spojení s centrem města Senec zabezpečuje turistický vláček, který v letní sezóně jezdí pravidelně každou hodinu cca od 9 do 22 hod. a projíždí okolo celého areálu ,,Sĺnečných jazier'.

Ubytování:

apartmány 1/2+2 AP - jedna 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem o rozměrech 190 x 120 cm (vhodný pro 2 děti do 15 let nebo 1 dospělou osobu), vybavený kuchyň. kout, sprcha a WC, SAT TV, rádio, terasa.

Stravování:

vlastní.

Sport:

dětská hřiště, hřiště pro plážový volejbal, tenisové kurty, půjčovna sportovních potřeb (čluny, šlapadla), tobogány (na severní straně jezera), nové fotbalové hřiště s umělým povrchem na jižní straně jezera, vodní fotbal na severní straně jezera, v blízkosti - tenis, squash, bowling, billiard, minigolf, šipky, stolní tenis, vyhlídkové lety, cykloturistika, pěší turistika, rybolov, dráha pro kolečkové brusle. PLÁŽ: travnatá, cca 150 m od okraje areálu, nově vybudovaný Aquapark v těsné blízkosti areálu: vnitřní i venkovní bazény s vyhřívanou vodou, tobogán a další vodní atrakce, sauna.

Doplňující informace:

místní poplatek - 0,70 EUR/os./den, platí se místě. Poplatek za parkování - cca 3 EUR/den. Možnost ubytování s domácími mazlíčky.

Web - přehled:

prázdninové domky jsou umístěny na severní straně vyhlášeného rekreačního areálu ,,Slnečných jazier' nedaleko města Senec.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000