crosssearch

Zařízen v antickém stylu, poskytuje služby na vysoké úrovni. Klientům je zdarma k dispozici vstup do Vodního světa (vnitřní a venkovní bazény), saunového světa a fitness. Balneologické středisko je moderně vybavené a nabízí relaxační, léčebné i zkrášlující procedury (koupele,...

Konečná cena za osobu od: 15 389 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

RAJECKÉ TEPLICE - se nachází 15 km jižně od Žiliny. Cenné je mimořádně čerstvé ovzduší. Ještě cennější jsou však léčebné termální prameny, kterým Rajecké Teplice vděčí za svůj vznik a jméno. Lázně využívají 38°C teplé minerální prameny, jež jsou obohaceny o hydrouhličitany, vápník a hořčík. Léčí se zde zánětlivé a degenerativní nemoci pohybového ústrojí, stavy po úrazech a operacích kloubů a páteře, ulevuje se pacientům po dětské obrně a Parkinsonově chorobě.

LUXUSNÍ HOTEL APHRODITE****, zařízen v antickém stylu, poskytuje služby na vysoké úrovni. Klientům je zdarma k dispozici vstup do Vodního světa (vnitřní a venkovní bazény), saunového světa a fitness. Balneologické středisko je moderně vybavené a nabízí relaxační, léčebné i zkrášlující procedury (koupele, masáže, saunování, zábaly, vodoléčebné procedury, pitná kúra).

Ubytování je zajištěno v komfortně zařízených 2lůžkových pokojích vybavených sprchou/WC, TV/SAT, telefonem, minibarem, rádiobudíkem, chladničkou, Wi-Fi zdarma.

Typy pokojů:

Pokoje Comfort: menší rozměr pokoje, některé pokoje jsou klimatizované. Pro 2 osoby.

Pokoje Superior: pokoje jsou částečně klimatizované, některé s možností přistýlky, s oknem nebo francouzským balkonem. Pro 2-3 osoby.

Apartmány: klimatizované, sestávají z obývací části a ložnice, možnost až 2 přistýlek, s oknem nebo francouzským balkonem. Pro 2-4 osoby.

Hotel svým hostům nabízí restauraci, kavárnu s výhledem přímo na vodní svět a komplex s relaxačními a léčebnými procedurami. K léčení a relaxaci slouží vodní a saunový svět, masáže nejrůznějšího druhu. Vodní svět nabízí 2 bazény s termální vodou: léčebný bazén s teplotou vody 38°C, kde můžete vsedě odpočívat nebo se nechat masírovat proudem vody a relaxační bazén s 28°C teplou termální vodou, vodopádem a masážními křesílky.

V orientálním saunovém světě si přijdou na své nejen milovníci sauny. Objevíte zde parní lázně - arabskou, solnou, bylinkovou, tepidárium i klasickou finskou saunu. Velmi oblíbenou součástí saunového světa je také prostorná odpočívárna s relaxační hudbou.

V nabídce jsou různé druh masáží: bambusová, thajská, švédská, čokoládová, celotělová, aromaterapeutická, medová, masáž chodidel, lymfodrenáž...

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 151 termínů

Celkem 151 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000