crosssearch

Poloha v klidném prostředí, centrum cca 1 km. Komfortní hotel s 41 pokoji. Podle slovenského Sdružení cestovního ruchu se řadí mezi deset nejlepších rekreačních zařízení v zemi (klasifikace Top Trend Hotels). Hosté mají k dispozici recepci, bar se salónem a místy k sezení,...

Konečná cena za osobu od: 6 662 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: v klidném prostředí, centrum cca 1 km.

Vybavení: komfortní hotel s 41 pokoji. Podle slovenského Sdružení cestovního ruchu se řadí mezi deset nejlepších rekreačních zařízení v zemi (klasifikace Top Trend Hotels). Hosté mají k dispozici recepci, bar se salónem a místy k sezení, restauraci/snídaňový sál. Výtah.

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje (A2A): moderní a výborně zařízené, vana nebo sprcha, WC, sat.TV, telefón, rádio, internet, trezor, fén a balkón. Župany k zapůjčení za poplatek. Dvoulůžkové pokoje (A2B): jednoduše zařízené, sprcha, WC a sat.TV. Rodinné pokoje (A4A): pro 4 osoby, zařízení jako A2A.

Stravování: Polopenze: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy, večer výběr z menu o 3 chodech se salátovým bufetem. 24.12 vánoční menu s programem a drobnými dárky. Silvestrovské menu a půlnoční bufet s alkoholickými i nealko nápoji, program s živou hudbou a diskotéka.

Sport/aktivity: aquapark o rozloze cca 4000 m: 7 termálních bazénů, krytý bazén (50 x 20 m), brouzdaliště (10 x 5 m), posilovna, stolní tenis.

Zábava: za poplatek kulečník.

Parkování: v ceně. Domácí zvíře: ano, cca 13 /den.

ZIMNÍ info: Vlek/lanovka: cca 8 km

Sjezdovka: cca 8 km

Běžecká stopa: cca 8 km

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 308 termínů

Celkem 308 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000