crosssearch

Podhájska je známá termálním koupalištěm s jedinečnou horkou a silně mineralizovanou vodou, která se svým složením podobá vodě v Mrtvém moři v Izraeli. Pramen je slané chuti bohatý na jód. Geotermální voda má v ústí vrtu teplotu 83° C a vydatnost 50 l za sek.

Konečná cena za osobu od: 1 000 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Podhájska je známá termálním koupalištěm s jedinečnou horkou a silně mineralizovanou vodou, která se svým složením podobá vodě v Mrtvém moři v Izraeli. Pramen je slané chuti bohatý na jód. Geotermální voda má v ústí vrtu teplotu 83° C a vydatnost 50 l za sek. V sedacích bazénech je teplota vody 33° C, v zimě minimálně 36° C. Voda má léčivé účinky na nemoci pohybového ústrojí, dýchacích cest a kožní choroby. V současnosti se v areálu nachází 7 bazénů. Nově postavený penzion Prima se nachází asi 400 m od koupaliště. Výhodné rychlíkové spojení, ŽS a AZ 60 m.

Vybavení zařízení/další služby:

Jídelna s barem, salonek, v suterénu relax centrum s barem. Celková kapacita penzionu je 48 lůžek. Parkování v uzavřeném areálu bez poplatku.

Ubytování:

Dvoulůžkové pokoje, příp. apartmány ve složení 1/2 ložnice a obývací pokoj s možností 2 přistýlek (roztahovací gauč). Všechny pokoje vlastní sprcha a WC, TV.

Stravování:

Polopenze - snídaně kontinentální, večeře výběrem z jídel.

Cena zahrnuje:

Ubytování s polopenzí nebo snídaní na 1 noc, parkování, pojištění CK. Děti do 3 let bez nároku na služby zdarma.

Povinné doplatky:

Místní poplatek se platí na místě.

Upozornění:

V letní sezoně jen týdenní pobyty od soboty do soboty.

Cena:

Cena nezahrnuje: Pojištění účastníků.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000