crosssearch

Apartmány Euro

Slovensko, Podhájska

Obrázek není k dispozici

APARTMÁNY EURO se nachází cca 300 m od termálního koupaliště. K dispozici jsou pěkné 3-4 a 6lůžkové apartmány. Všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení, WC, jsou vybaveny dvěma pevnými lůžky, rozkládací pohovkou, kompletně zařízeným kuchyňským koutem s ledničkou, TV a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

PODHÁJSKÁ - obec s termálním koupalištěm s celoričním provozem.

TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ PODHÁJSKÁ = mrtvé moře ve středu Evropy - má nejvíce mineralizovanou vodu ze všech termálních koupališť na SLOVENSKU. TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ PODHÁJSKÁ je koupaliště s celoročním provozem. Léčivě působí na lidi s nemocemi dýchacích cest a nemocemi průdušek. Ve vodě se vyskytuje prvek lithium, který napomáhá léčbě dny, dále jodidy, které stimulují štítnou žľázu. Ve vodě jsou také sloučeniny vápníku, keré působí na doléčení zlomenin a dále bromidy, které zmírňují bolestivé stavy. Termální voda světového unikátu velmi dobře působí na lidi trpící revmatismem, cévními i kloubními nemocemi a chronickými bolestmi zad. Ve vodě jsou zastoupeny sírany, které pomáhají léčit ekzémy (např. lupénku). Při hromadném koupání nevznikají žádné nemoci, protože tato slaná voda ihned likviduje množení vnesených bakterií. V roce 2003 byla provedena kompletní rekonstrukce vrtu a zimního bazénu. Vybudoval se zde i vířivý bazén s hydromasáží a perličkou.

TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ PODHÁJSKÁ disponuje 2 plaveckými bazény, 2 rekeračními bazény, dětským bazénem a tobogánem. V areálu koupaliště jsou poskytovány následující služby: masáže, elektroléčba, půjčovna kol, dětský areál, sauna, fitness, kadeřnictví, kosmetika. Je zde mnoho možností občerstvení.

Od dubna 2012 je nově vybudované WELLNESS CENTRUM PODHAJSKÁ umístěno uvnitř areálu termálních lázní. Wellness centrum nabízí celou řadu speciálních vodních atrakcí, které nenajdete nikde jinde na Slovensku. Najdete zde velký centrální termální vodní bazén, divokou řeku, vodopády, oddychovou botanickou zahradu, saunu, vitální svět s ledovým deštěm, brouzdalištěm s různě teplou vodou. Dále jsou zde TURECKÉ LÁZNĚ a mnoho dalších atrakcí.

APARTMÁNY EURO se nachází cca 300 m od termálního koupaliště. K dispozici jsou pěkné 3-4 a 6lůžkové apartmány. Všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení, WC, jsou vybaveny dvěma pevnými lůžky, rozkládací pohovkou, kompletně zařízeným kuchyňským koutem s ledničkou, TV a WI-FI připojením k internetu a venkovní terasou s příjemným posezením. Šestilůžkový apartmán má navíc ložnici se čtyřmi lůžky a obývací část s rozkládacím dvoulůžkem.

K dispozici je ohniště s možností grilování, zastřešená pergola, dětský kout a okrasná zahrada. Parkování přímo u objektu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000