crosssearch

Velmi pěkné ubytování v příjemném prostředí, ideální pro aktivně založené klienty všech věkových kategorií a zejména pro rodiny s dětmi.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Velmi pěkné ubytování v příjemném prostředí, ideální pro aktivně založené klienty všech věkových kategorií a zejména pro rodiny s dětmi.

Poloha

Apartmány se nacházejí v nejjižnější slovenské obci Patince, v areálu termálního koupaliště s velkou nabídkou relaxačních a sportovních aktivit. Svou polohou nabízí velké množství výletů, např. Komárno - 15 km, Štúrovo - 38 km, Podhájská - 30 km, Budapešť - 30 km.

Stravování

Bez stravy

Ubytování

Apartmány se samostatným vchodem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV, rá diem, plně zařízeným kuchyňským koutem s dvojvařičem, chladničkou, mikrovlnnou troubou a kávovarem. Před apartmánem je terasa s příjemným posezením, dětské hřiště a ohniště. Na recepci je možnost si zapůjčit gril, DVD a playstation. Apartmán je pro max. 5 osob.

Vybavení

V areálu se nachází wellness centrum, tři bazény s termální vodou, umělé jezírko s možností zapůjčení člunů a vodních šlapadel, tobogan, tenisový kurt, volejbalové hřiště - beach volejbal, minigolf, přírodní kino. Hlídané parkoviště před areálem, parkování před apartmány (za poplatek a v omezeném množství). V blízkosti jsou restaurace a stánky s občerstvením.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000