crosssearch

Termální Lázně Oravice

Slovensko, Oravice

Oravice Relax a odpočinek v termálních lázních ideální pro klienty všech věkových kategorií nebo turistika či lyžování pro všechny milovníky přírody. 

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Název:

Oravice Relax a odpočinek v termálních lázních ideální pro klienty všech věkových kategorií nebo turistika či lyžování pro všechny milovníky přírody. 

Popis:

Program: odjezd v brzkých ranních hodinách, dopoledne příjezd do aquaparku Meander Park Oravice, koupání v termálních lázních nebo turistika (lyžování) v nedalekém okolí aquaparku, cca v 17:00 odjezd zpět do ČR.Lázně Oravice leží nedaleko Tvrdošína, obklopené Západními Tatrami, Skorušinskými vrchy a Oravskou Magurou. Aquapark Meander Park Oravice o rozloze 1545 m2 má velký sportovně-relaxační bazén, velký a malý relaxační bazén, ochlazovací bazén. Bazény jsou vybaveny vodními atrakcemi, např. vodními vlnami, perličkovými sedačkami, perličkovými lavicemi, gejzírem, vodním hříbkem, chrliči vody, masážními tryskami. Nechybí ani plavecká část. Samozřejmostí je tobogán, wellness centrum, saunové a masážní centrum, restaurace a různá sportoviště. Všechny bazény využívají přírodní termální vodu. Moderní středisko Meander Ski park nabízí unikátní kombinaci lyžování a relaxu v bazénech s geotermální vodou. V překrásném prostředí Západních Tater v Oravicích na Slovensku se mohou návštěvníci do sytosti vychutnat jízdu na dokonale připravených lyžařských tratích, a po skončení lyžování vejít do šaten, obléknout plavky a relaxovat v bazénech naplněných horkou termální vodou.Cena zahrnuje: dopravu, služby průvodce, pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.Cena nezahrnuje: celodenní vstupné do lázeňského komplexu (cca 440,- Kč/dospělí, 300,- Kč/děti), cena ski-pasu (cca 18-20,- Euro/dospělí, 14-17 Euro/děti), komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh a storna 30,- Kč/os./denDoporučené kapesné:  cca 30,- Euro 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000