crosssearch

Nové výborně situované apartmány se nacházejí v lyžařském středisku Donovaly, vzdálené cca 60 km od Jasné, které nabízí 11 km sjezdovek různé obtížnosti (1 černá, 3 červené, 15 modrých sjezdovek) a 58 km bežeckých tratí. Apartmány jsou vhodné jak pro rodinnou dovolenou s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Nové výborně situované apartmány se nacházejí v lyžařském středisku Donovaly, vzdálené cca 60 km od Jasné, které nabízí 11 km sjezdovek různé obtížnosti (1 černá, 3 červené, 15 modrých sjezdovek) a 58 km bežeckých tratí. Apartmány jsou vhodné jak pro rodinnou dovolenou s dětmi, tak pro klienty všech věkových kategorií.

Poloha

Apartmány se nacházejí cca 50 m od připojovacího vleku na sjezdovky Záhradište, cca 200 m od nástupní stanice lanovky na Novú holu a cca 600 m od centra.

Příplatky

Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, platba na místě): snídaně 4,5 EUR/den/dospělý, 3 EUR/den/dítě do 12 let, polopenze 16,5 EUR/den/dospělý, 10,7 EUR/den/dítě do 12 let. Informace pro klienty: Po příjezdu na místo jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: vratná kauce 70 EUR/apartmán, pobytová taxa cca 0,5 EUR/den/osoba.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení snídaní nebo polopenze. Snídaně se podávají formou bufetu, večeře formou výběru z menu.

Ubytování

Studia a apartmány s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV. Studio 2+1 je tvořeno obývací místností s kychyňským a jídelním koutem, manželskou postelí a jedním lůžkem. Apartmán BILO 3 (některé mezonetové) se skládá z obývací místnosti s kychyňským a jídelním koutem a ložnicí s manželskou postelí a lůžkem. Typ BILO 4/6 (některé mezonetové) se skládá z obývací místnosti s kychyňským a jídelním koutem a rozkládacím dvoulůžkem a ložnicí s manželskou postelí a dvěma lůžky.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, parkoviště zdarma.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000