crosssearch

Holiday Village Tatralandia

Slovensko, Nízké Tatry (zobrazit na mapě) mapa

Aquapark Tatralandia je ideální místo pro strávení celoroční rodinné dovolené. Ubytování ve stylových apartmánech a bungalovech umístěných v nádherné přírodě Západních Tater navazuje přímo na Aquapark Tatralandia s bazény a tobogány a na Funpark, se kterými vytváří jeden...

Konečná cena za osobu od: 4 590 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Aquapark Tatralandia je ideální místo pro strávení celoroční rodinné dovolené. Ubytování ve stylových apartmánech a bungalovech umístěných v nádherné přírodě Západních Tater navazuje přímo na Aquapark Tatralandia s bazény a tobogány a na Funpark, se kterými vytváří jeden dokonalý uzavřený celek.

Poloha:

Aquapark Tatralandia se nachází v jedné z nejbohatších lokalit na zřídla minerálních vod na Slovensku, nedaleko Liptovského Mikuláše v obci Liptovský Trnovec. Vzdálenost aquaparku od centra Liptovského Mikuláše je pouze 4 km.

Vybavení:

Centrální recepce, restaurace, dětské atrakce (nafukovací hrady a skluzavky, překážkové, lezecké, lanové dráhy, trampolína, venkovní hřiště, dětský koutek), stolní hry.

Zdarma: Wi-Fi (v hlavní budově recepce), parkoviště.

Za poplatek: aquapark, funpark, 5D kino, bowling, tenis, minigolf, paintball, víceúčelová sportovní hala na míčové hry, tenis a badminton.

Ubytování:

Apartmány dvoupatrové s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) se skládají z ložnice se čtyřmi lůžky, obývací místnosti s rozkládacím gaučem a křesílky a kuchyňským koutem a jsou vybaveny TV/SAT, internetovým připojením, rádiem, telefonem a venkovní terasy s posezením. Apartmány vhodné až pro pět osob. Přízemní bungalovy 3+1 s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) se skládají z ložnice se třemi lůžky, obývací místnosti s rozkládacím gaučem a křesílky a kuchyňským koutem a jsou vybaveny TV/SAT, internetovým připojením, rádiem, telefonem a venkovní terasy s posezením. Patrové bungalovy 7+1 s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) se skládají ze dvou ložnice se třemi a čtyřmi lůžky, obývací místnosti s rozkládacím gaučem a křesílky a kuchyňským koutem a jsou vybaveny TV/SAT, internetovým připojením, rádiem, telefonem a venkovní terasy s posezením. Bungalovy vhodné až pro osm osob.

Stravování:

Snídaně. Snídaně jsou podávány formou bufetu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 72 termínů

Celkem 72 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000