crosssearch

Apartmány a bungalovy Holiday Village Tatralandia

Slovensko, Nízké Tatry (zobrazit na mapě) mapa

Velmi známé a vyhledávané rekreační středisko s celoročním provozem Aquapark Tatralandia a s ním související ubytovací areál...

Hotel jsme osobně navštívili...
Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Velmi známé a vyhledávané rekreační středisko s celoročním provozem Aquapark Tatralandia a s ním související ubytovací areál rozmanitých chatek a domečků Holiday Village, jsou situovány v malebném liptovském kraji, asi 2 km od Liptovského Mikuláše.

Vybavení:

Areál termálního aquaparku nabízí velké množství venkovních i vnitřních bazénů, tobogány, skluzavky, zábavné vodní atrakce, sportovní hřiště pro dospělé i děti, množství stánků s občerstvení, restaurace, obchod s potravinami a doplňkovým prodejem.

Ubytování:

Je možné ve třech typech domků rozdělených do řadové výstavby apartmánů, nebo samostatně stojících bungalovů. Každá ubytovací jednotka má k dispozici společenskou místnost, některé jsou s krbem, TV SAT, rádio, telefon, kuchyňský kout se základním vybavením, sprcha, WC, letní terasa nebo někde i balkon. TYP A: čtyřlůžkový apartmán s možností přistýlky se skládá z ložnice se 4 lůžky umístěnými v mezonetu a ve společenské místnosti, možnost jedné přistýlky. TYP B: třílůžkový bungalov, má jednu ložnici, kde jsou 3 lůžka a společenskou místnost s možností přistýlky na poschodí. TYP C: rodinný bungalov pro 7 osob se skládá ze dvou ložnic jedna čtyřlůžková a jedna třílůžková umístěných v patře, společenská místnost v přízemí má možnost ještě jedné přistýlky. Každý typ ubytování má svůj charakter a stylovost. Apartmány v řadové výstavbě vytvářejí tematické skupiny Dětský svět, Centrál park, Romantická zahrada. Samostatně stojící bungalovy tematicky a architektonicky laděné U polovníka, Indiánská osada, Rybárská zátoka, Skautský tábor, Liptovská dedina, U vinára, Remeslný dvor. Každá skupina je vybavena stylovým venkovním krbem nebo ohništěm, dětským koutkem a hřištěm.

Stravování:

V ceně letního pobytu jsou zahrnuty snídaně.

Středisko:

Liptovský Mikuláš

Parkování:

Je možné na záchytném parkovišti, nebo přímo u ubytovacího objektu.

Tipy pro správnou volbu:

- mimořádně rozmanitá nabídka vodních atrakcí - velmi dobré wellness centrum s relaxačními službami - vhodné pro rodiny s dětmi po celý rok - není možné ubytování s dom. zvířetem

Tipy pro správnou volbu:

- bazény s termální i přírodní (netermální) vodou

Informace:

Při příjezdu se platí vratná kauce ve výši 100,--EUR

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000