crosssearch

Hotel se nachází v malebném prostředí Malé Fatry, vysoko nad údolím, kam se dostanete v zimním období jen se sněhovými řetězy. Je na samotě, s překrásným výhledem na Rozutec. Dobré místo pro zimní sporty, možnost sjezdového lyžování a zimní turistiky v Zázrivé, SKI centrum...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Hotel se nachází malebném prostředí Malé Fatry, situován vysoko na úbočí nad údolím. Je vzdálen od ruchu a shonu velkoměsta, na samotě, obklopen jen čistou přírodou, s překrásným výhledem na Rozutec. Dobré místo pro letní turistiku a odpočinkové pobyty, vhodné i pro pobyty rodin s dětmi

Vybavení Hotelu

Vstupní hala s recepcí, příjemná restaurace s překrásným výhledem, letní terasa, posilovna, krytý bazén, sauna, možnost relaxačních masáží, dětské hřiště, venkovní posezení s možností grilování. Po dohodě lze objednat dopravu hotelovým minibusem.

Pokoje

Příjemné dvoulůžkové pokoje se sprchou, některé s možností přistýlky, hotelové apartmá s 1-2 přistýlkami, sprcha, WC, SAT-TV, telefon.

Stravovaní

Snídaně jsou podávány v hotelové restauraci, převážně formou bufetového stolu, večeře výběrem z menu, nebo podle jídelního lístku. Možnost celodenního stravování.

Parkování

Vyhrazené, nehlídané parkoviště u objektu bez poplatku.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000