crosssearch

Apartmány Greenfield

Slovensko, Malá Fatra (zobrazit na mapě) mapa

Kvalitní apartmány a studia, nacházející se v Martinských holích, doporučujeme pro strávení aktivní dovolené, a to jak v letní, tak i zimní sezoně. Na své si zde přijdou milovníci cykloturistiky, lyžování, pěší turistiky, ale i klienti toužící po relaxační dovolené a načerpání...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kvalitní apartmány a studia, nacházející se v Martinských holích, doporučujeme pro strávení aktivní dovolené, a to jak v letní, tak i zimní sezoně. Na své si zde přijdou milovníci cykloturistiky, lyžování, pěší turistiky, ale i klienti toužící po relaxační dovolené a načerpání nových sil. Studia a apartmány jsou vhodné pro páry, rodiny s dětmi i vícepočetné skupiny.

Poloha

Středisko se nachází v Malé Fatře, přímo nad městem Martin, v nadmořské výšce 1150 - 1456 m. Martinské hole patří do Národního parku Malá Fatra, která disponuje širokou škálou přírodních, kulturních a historických památek a pozoruhodností. Region Turiec, s nadmořskou výškou od 305 do 1709 m, nabízí výborné podmínky pro strávení dovolené v letní i zimní sezoně. Středisko je vhodné pro milovníky cykloturistiky (region nabízí hustou síť cyklotras), poznávání národních parků, lze navštívit aquacentrum, jezdecké ranče či koupele.

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi (zdarma), parkoviště.

Ubytování

Ubytování v apartmánech a studiích.

Studio 2+1 s balkonem a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), se skládá z obývací místnosti (se dvěma lůžky a přistýlkou) s kuchyňským koutem (se základním kuchyňským vybavením, dvouplotýnkovým vařičem, varnou konvicí a mikrovlnou troubou chladnička), jídelního koutu, TV a prostorné chodby. (Ubytování vhodné pro maximálně tři osoby).

Studio 3+1 s balkonem a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), se skládá z obývací místnosti (se třemi lůžky a přistýlkou) s kuchyňským koutem (se základním kuchyňským vybavením, dvouplotýnkovým vařičem, varnou konvicí a mikrovlnou troubou chladnička), jídelního koutu, TV a prostorné chodby. (Ubytování vhodné pro maximálně čtyři osoby).

Apartmán 3+1 s balkonem a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), se skládá z ložnice (s manželskou postelí), obývací místnosti (se dvěma lůžky) s kuchyňským koutem (se základním kuchyňským vybavením, dvouplotýnkovým vařičem, varnou konvicí a mikrovlnou troubou chladnička), jídelního koutu, TV a prostorné chodby. (Ubytování vhodné pro maximálně čtyři osoby).

Apartmán 4+1 s balkonem a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), se skládá z ložnice (s manželskou postelí a přistýlkou), obývací místnosti (se dvěma lůžky a přistýlkou) s kuchyňským koutem (se základním kuchyňským vybavením, dvouplotýnkovým vařičem, varnou konvicí a mikrovlnou troubou chladnička), jídelního koutu, TV a prostorné chodby. (Ubytování vhodné pro maximálně šest osob)

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení snídaní a večeří podávaných v restauraci apartmánového domu Greenfield. (Večeře jsou servírované - formou výběrem z menu).

Příplatky

Po příjezdu na místo jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky:
Místní poplatek 0,60 EUR/ dospělá osoba/ noc
Vratná kauce 70 EUR/ apartmán/ pobyt.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000