crosssearch

Slovensko Slovensko - Lázně Bojnice

Lázně Bojnice v samém srdci Slovenska jsou klidným místem, které svojí polohou, klimatem a složením termálních vod, vytvářejí ideální podmínky pro léčebné procesy, regeneraci a odpočinek. Leží v nadmořské výšce 297 m.n.m. Kdo je unavený hektickým životem a hledá odpočinek pro tělo a duši, najde to právě zde.

Základem léčebných procedur v lázních Bojnice je přírodní, léčivá, hydrogenuhličitanovo-síranová, vápníkovo-hořčíková hypotonická akratoterma s teplotou od 28°C do 52°C, která vyvěrá z devíti pramenů z hloubky až 1500 m. Akratoterma zlepšuje látkovou výměnu a imunologické reakce v buňkách, a tím celkový stav organismu. Léčivá voda působí pozitivně na vegetativní nervový systém, a především jeho parasympatickou část.

V lázních Bojnice se léčí tyto choroby:

• choroby pohybového ústrojí

• nervové choroby

V lázních Bojnice se využívají tyto léčebné metody: balneoterapie (vodní procedury), reflexní léčba (masáže, akupunktura), léčebná tělesná výchova (rehabilitace), teploléčba (zábaly, obklady), kyslíková terapie, elektroléčba.

Po absolvování procedur můžete ve volném čase podnikat turistické výlety do okolí (Bojnický zámek, zoologická zahrada, termální bazény), můžete využít tenisové kurty, minigolf, zapůjčit si jízdní kolo či navštívit některou z mnoha kulturních akcí.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Proč s Zájezdy a Dovolená
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000