crosssearch

Juniorhotel Jasná

Slovensko, Jasná

Hotel Junior Jasná se nachází v nádherném prostředí Nízkých Tater, přímo v centru Demänovské doliny - Jasné v nadmořské výšce 1150 m n.m. Jeho výjimečností je, že doslova přede dveřmi hotelu začínají turistické chodníky. Uprostřed lyžařského centra Jasná ve výšce 1160 m.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Hotel Junior Jasná*** se nachází v nádherném prostředí Nízkých Tater, přímo v centru Demänovské doliny - Jasné v nadmořské výšce 1150 m n.m. Jeho výjimečností je, že doslova přede dveřmi hotelu začínají turistické chodníky. Uprostřed lyžařského centra Jasná ve výšce 1160 m.

 

V klidné poloze, v nadmořské výšce 1150 m, uprostřed lyžařského střediska Jasná - největšího a nejznámějšího lyžařského areálu na Slovensku. Sjezd na lyžích možný až k hotelu.

 

 

Vybavení: hotel s 90 pokoji s mezinárodní klientelou. Velkorysá hotelová hala s recepcí (trezor), sedací kouty, bufetová restaurace, 2 restaurace á-la-carte, pizzerie, bar, noční bar, 2 výtahy. Lyžárna, obchod se sportovními potřebami. Za poplatek: prádelní servis.

Ubytování: pokoje se sprchou, WC, sat. TV, telefonem, minibarem.

Dvoulůžkové pokoje (A2A/A2B), jednolůžkové pokoje (A1A), rodinné pokoje (A4A/A4B). A2A: standardní pokoje ve sníženém přízemí, A2B: cca 20 m2, A4A: mezonetové pokoje s otevřenou galerií, cca 40 m2 (všechny 4 lůžka nahoře), A4B: 2 dvoulůžkové pokoje se spojovacími dveřmi (možnost 2 přistýlek).

Stravování: Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu. 24.12. vánoční menu. 31.12. silvestrovské menu o 4 chodech. 1.1."snídaně na kocovinu".

Služby v ceně: 1 sklenička vína, vody, piva nebo nealkoholického nápoje k večeři. 24.12. malý vánoční dárek. 31.12. silvestrovský program. 2.1.-27.3. 1x týdně folklórní večer se slovenskými specialitami.

Sport/aktivity: stolní tenis. Za poplatek: posilovna, bowling a sqaush.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000