crosssearch

Cena nezahrnuje: Parkovné: Kč 70,-/den - úhrada na místě, místní poplatek CZK 5,-/osoba a den - úhrada v Eurech na místě, cestovní pojištění, Cena zahrnuje: Autobusovou dopravu Praha - Hokovce - Praha, ubytování na 6 nocí s plnou penzi, vstupní prohídku a 10 procedur,...

Konečná cena za osobu od: 6 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rodinný hotel se nachází v Hokovcích , v sousedství známých lázní Dudince, cca 2 km , v klidném prostředí na okraji vesnice Hokovce.

TENTO PRODUKT JE POUZE NA ZPĚTNÉ POTVRZENÍ !!!!!!

Stravování:
Plná penze snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběr ze 3 menu (polévka, hlavní jídlo, salát nebo dezert/ovoce),

Ubytování:
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, všechny mají sociální zařízení, TV/SAT, telefon.

Vybavení a služby:
Minerální vany s termální santovskou vodou, perličkové koupele, přísadové vany, podvodní, klasické a reflexní masáže, masáže chodidel, parafinové obklady, plynové injekce, inhalace,ultrazvuk, oximat, biotronové lampy, magnetoterapie, diadynamik. Po vstupní lékařské prohlídce a konzultaci lékař předepší 10 procedur. Ostatní procedury možno uhradit na místě. Všechny procedury probíhají přímo v areálu hotelu.

K dispozici venkovní bazén se slunečníky a lehátky, krytý bazén s malým vyhřívaným bazénem, Dále můžete využít saunu, a internet wifi spojení, dále je možno zajistit solárium, kosmetiku, kadeřnické služby a pedikůru. V hotelové kavárně hraje dvakrát týdně živá hudba k poslechu i k tanci. Ve volných chvílích možnost zapůjčení českých knih, karet, badmintonové soupravy a petangu. Hlídaně parkoviště - za poplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 106 termínů

Celkem 106 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000