crosssearch

Velmi příjemný hotel se nachází při vstupu do Demanovské doliny. Má dobrou výchozí pozici pro letní aktivity a horskou turistiku.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Velmi příjemný hotel se nachází při vstupu do Demanovské doliny. Má dobrou výchozí pozici pro letní aktivity a horskou turistiku.

Vybavení Hotelu

Velmi příjemné je posezení v hotelové restauraci nebo baru, při příznivém počasí je možné posedět i na vnější terase. Pro relaxaci je možné navštívit fitness, saunu, bazén s atrakcemi (masážní trysky, protiproud, vzduchové bubliny), je zde vířivá vana a možnost různých druhů masáží. Parkoviště pro hotelové hosty zdarma.

Pokoje

Převážně dvoulůžkové pokoje, velmi pěkně vybaveny s vlastním příslušenstvím včetně vysoušeče vlasů, minibar, telefon, SAT-TV. U některých pokojů možnost přistýlky, nebo lze vyžádat apartmá nebo luxusní hotelové apartmá, 2-podlažní, které je vybaveno dále terasou, krbem, vířivou vanou a parní sprchou s masážními tryskami.

Stravovaní

Snídaně jsou podávány formou bufetového stolu, při polopenzi výběr z menu, nebo individuální stravovaní s výběrem z jídelního lístku, bohatý výběr.

Parkování

Vyhrazené, nehlídané parkoviště u objektu za poplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000