crosssearch

Sorea Regia

Slovensko, Bratislava

Nově zrekonstruovaný slunečný a moderní hotel se nachází na svahu Hradního vrchu, jehož vrcholek zaujímá Bratislavský hrad.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nově zrekonstruovaný slunečný a moderní hotel se nachází na svahu Hradního vrchu, jehož vrcholek zaujímá Bratislavský hrad. Hotel má výhled na Dunaj,  je obklopen zelení. Centrum města je snadno dostupné tramvají, jejíž zastávka je umístěna na nábřeží v nevelké vzdálenosti od hotelu.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou nekuřácké a mají vlastní příslušenství, telefon, rádio, SAT TV, pokojový trezor a přípojku pro notebook  a kabelové připojení na internet. Pokoje v kategorii business a apartmá jsou  klimatizovány. V hotelu jsou tři bezbariérové pokoje a je zde možnost pobytu se psem.

Vybavení hotelu

Po komplexní rekonstrukci je hotel vybaven recepcí, barem, restaurací s kapacitou 200 osob, třemi salonky, sportovně relaxačním centrem a kongresovým sálem s odpovídající technikou. V celém hotelu je k dispozici bezplatně WIFI . Parkoviště u hotelu je střeženo kamerovým systémem.

Stravování

Snídaně s možností výběru kontinentální nebo bufetové varianty. Obědy a večeře s obsluhou

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000