crosssearch

Nový hotel městského typu s výbornou polohou v městské části Ružinov, je situován v ulici Priekopy, nedaleko Bajkalské ulice a městského centra. V sousedství hotelu se nachází také plavecký bazén, odpočinkový bazén a fitness centrum, kam mají hosté hotelu zvýhodněný vstup. V...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nový hotel městského typu s výbornou polohou v městské části Ružinov, je situován v ulici Priekopy, nedaleko Bajkalské ulice a městského centra. V sousedství hotelu se nachází také plavecký bazén, odpočinkový bazén a fitness centrum, kam mají hosté hotelu zvýhodněný vstup. V těsné blízkosti hotelu se nachází přírodní jezero Štrkovec, které je vyhledávanou kulturně-společenskou, odpočinkovou a sportovní lokalitou vhodnou na kola, relax a odpočinek v příjemném prostředí jehož součástí je areál her pro děti a běžěcká dráha. V okruhu 2 km se nacházejí největší a nejvýznamnější sportovně-kulturní arény a stadiony jako Zimní stadion Ondřeje Nepely, fotbalový stadion, sportovní hale Elán, Národní tenisové centrum, kde se konají nejznámější sportovní a kulturní akce. Do 20 minut od hotelu se nachází několik nejmodernějších nákupních center jako např. Polus a Eurovea s promenádou na nábřeží Dunaje v sousedství kterého se nachází i Slovesnké národní divadlo - jedna z nejvýznamějších kulturních institucí Slovenska, dále plovárna Pasienky, jakož i nákupní Polus, Retro, i známý disco klub.

Vybavení pokojů

Moderně zařízené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje a apartmány. Každý pokoj má vl. příslusenství, minibar, telefon, bezplatné LAN a WI-FI připojení na internet, SAT-TV a trezor. Můžete si vybrat pokoje kuřácké nebo nekuřácké, s klimatizací nebo bez, s vanou nebo se sprchou.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí nové, moderní interiéry, vhodné pro kolektivy i jednotlivce. Vstupní hala s recepcí, Lobby bar s PC internetem, 2 konferenční místnosti, klimatizovaná restaurace, příjemné relax centrum vybavené vířivkou, suchou a parní saunou, k dispozici odpočinková místnost, možnost různých druhů masáží.

Stravování

V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně podávané formou bufetového stolu, včetně chlazeného sektu, možnost celodenního stravování.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000