crosssearch

V krásné liptovské oblasti, asi 12 km od Ružomberka, přímo v areálu termálního koupaliště a aquaparku s přímým vstupem do termálního areálu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

V krásné liptovské oblasti, asi 12 km od Ružomberka, přímo v areálu termálního koupaliště a aquaparku s přímým vstupem do termálního areálu.

Vybavení pokojů

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, některé pokoje s balkonem, sprcha, WC, SAT-TV, rádio, trezor, telefon, lednička, některé pokoje připojení na internet, možno vyžádat bezbariérový pokoj. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Apartmá pro 2-4 osoby, lednička, sprcha, WC, SAT-TV, telefon, u některých balkon. Není možné ubytování se psem.

Vybavení hotelu

Hotel má vstupní halu s recepční službou, centrální recepce se nachází v sousedním hotelu Luka, samoobslužná restaurace, kavárna/denní bar, restaurace BABU v sousední budově hotelu Giga,  kde je možné čerpat polopenzi Celý areál je dobře vybaven pro odpočinek, zábavu i občerstvení během dne.

Vybavení Hotelu

Vstupní hala s recepční službou, centrální recepce při příjezdu je v sou sed ním hotelu Luka, restaurace. V areálu kavárna, bar s rychlým občerstvením, restaurace s grilem, wellness centrum, možnost masáží a relax procedur, termální bazény, vodní atrakce pro děti.

Stravování

V ceně pobytu není zahrnuto stravování, možnost dokoupit snídaně nebo večeře, obojí je podáváno formou bufetového stolu v restauraci hotelu Giga. V areálu možnost individuálního stravování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000