crosssearch

Thermal park Bešeňová patří svojí rozlohou a počtem bazénů k největším thermal parkům na Slovensku. Teplota vody v bazénech se pohybuje v rozmezí 24° až 39 °C. Termální voda v Bešeňové má blahodárný vliv především na pohybové ústrojí, urologické či kosmetické potíže

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Všeobecné informace ke středisku:

Obec Bešeňová se nachází 520 m.n.m. Leží na břehu řeky Váh v dolní části Liptovské kotliny 10 km od města Ružomberok a 17 km od města Liptovský Mikuláš. Zmíněná oblast Liptova patří k nejnavštěvovanější a nejatraktivnější turistickou lokalitou Slovenska, dá zde provozovat spousta činností, například cykloturistika, vodní sporty, lyžování, paragliding, rafting, ale také poznávací a kulturní aktivity. Z turistických zajímavostí okolí obce Bešeňová stojí za zmínku například obec Vlkolínec (13 km), která je památkovou rezervací lidové architektury chráněná UNESCO. Dále obec Prosiek (10 km) naučný chodník s jeskyněmi a vodopády, Liptovská Mara patřící mezi nejkrásnější doliny Slovenska nebo také obec Lúčky (6 km) ze které vede turistická trasa do Chočských vrchů s možností vystoupit až na Velký Choč. Za zmínku stojí také Kvačianská dolina - kaňon hluboko ve vápencových sklalách, 2 dřevěné mlýny a obec Kalameny s možností túry na Liptovský hrad. Z hor v blízkosti Bešeňové můžeme vyjmenovat například Nízké Tatry, Vysoké Tatry, Velká Fatra, Roháče či Chočské vrchy.

Poloha:

Thermal park Bešeňová patří svojí rozlohou a počtem bazénů k největším thermal parkům na Slovensku. Teplota vody v bazénech se pohybuje v rozmezí 24° až 39 °C. Termální voda v Bešeňové má blahodárný vliv především na pohybové ústrojí, urologické či kosmetické potíže

Vybavení:

několik restaurací, barů, venkovní i vnitřní bazény, tobogány a vodní atrakce, whirlpool, vitální svět (sauny a inhalace, studená pára, různé masáže), relax centrum (masáže, rašelinové zábaly, lymfodrenáž, solárium, fitness, slender stoly, kosmetika, manikúra, pedikúra).

Ubytování:

hotel LUKA - 2lůžková STUDIA se sprchou, WC, LCD TV, fénem, trezorem, telefonem, rádiem, přípojkou na internet, kompletně zařízeným kuchyňským koutem. Hotel TERMAL/hotel GIGA - moderní, kompletně zařízené 2lůžkové pokoje se sprchou, přistýlky v pokoji STANDARD jsou vhodné pro děti do 12 let, WC, LCD TV, trezorem, rádiem, telefonem, ledničkou s minibarem, přípojkou na internet.

Stravování:

apartmány i pokoje bez stravy, možnost dokoupení snídaní, večeří v samoobslužné restauraci, Babu restaurantu nebo A LA Carte v restauraci Kolchury, ubytování bez stravy platné do 1.5.2015, od 1.5.2015 je ubytování se snídaní - snídaně formou bufetu.

Sport:

venkovní bazény s čirou ohřívanou vodou (v provozu v termínu 13.6. - 19.9.) nebo geotermální vodou (v provozu po celý rok), vnitřní bazény - plavecký bazén, dětský bazén, sedací bazén, vířivky, wellness centrum, relax centrum, trampolína, nafukovací atrakce.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000