crosssearch

Bešeňová je malá vesnička asi 12 km od Ružomberka. Budovy hotelů Giga, Termal a Luka  jsou situovány po obvodu areálu termálního koupaliště. Venkovní bazény, vnitřní bazény wellness centrum, tobogány a ostatní zařízení se nachází v jejich středu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Bešeňová je malá vesnička asi 12 km od Ružomberka. Budovy hotelů Giga, Termal a Luka jsou situovány po obvodu areálu termálního koupaliště. Venkovní bazény, vnitřní bazény wellness centrum, tobogány a ostatní zařízení se nachází v jejich středu. Z hotelů je přímý vstup do areálu venkovních bazénů .

Vybavení Hotelu

Hotel má vstupní halu s recepční službou, centrální recepce se nachází v sousedním hotelu Luka, restaurace BABU, kde je možné čerpat polopenzi. Celý areál je dobře vybaven pro odpočinek, zábavu i občerstvení během dne.

Pokoje

Převážně dvoulůžkové pokoje některé pokoje s možností přistýlky, 4 hotelová apartmá (obývací část a ložnice) , 1 bezbariérový pokoj. Každý pokoj má vlastní příslušenství, LCD TV, trezor, telefon, připojení na internet, některé pokoje s balkonem.

Stravování

V ceně pobytu není zahrnuto stravování, možnost dokoupit snídaně nebo večeře, obojí je podáváno formou bufetového stolu v restauraci hotelu Giga. V areálu možnost individuálního stravování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000