crosssearch

Útulný hotel, přímo v jednom z nejoblíbenějších slovenských termálních parků Gino Park Bešeňová, doporučujeme pro dovolenou klientům všech věkových kategorií i rodinám s dětmi. Areál je velice oblíbený zejména díky léčivé geotermální vodě s příznivými účinky na celý...

Konečná cena za osobu od: 4 890 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Útulný hotel, přímo v jednom z nejoblíbenějších slovenských termálních parků Gino Park Bešeňová, doporučujeme pro dovolenou klientům všech věkových kategorií i rodinám s dětmi. Areál je velice oblíbený zejména díky léčivé geotermální vodě s příznivými účinky na celý organismus, především na pohybové ústrojí, urologické a ženské nemoci a kožní problémy.

Poloha:

Hotel se nachází spolu přímo v Gino Parku Bešeňová a budovy hotelu vytvářejí obvod tohoto areálu. Ve středu parku se nachází wellness centrum, vnitřní a venkovní bazény tobogany a ostatní zařízené.

Vybavení:

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, kavárna.

Zdarma: venkovní bazény (13 bazénů, z toho sedm celoročně přístupných), geotermální voda je v osmi bazénech, v ostatních je voda ohřívaná (teplota vody v bazénech dosahuje 24-40°C), jsou zde 25m plavecký bazén, dětské bazény s atrakcemi, divoká řeka, parkoviště.

Za poplatek: vnitřní bazén, vitální svět a relaxcentrum, inhalace, římská koupel, pět saun (bylinková, římská, solná, mentolová a finská), relax zona, Kneippův chodník, adrenalinová zóna s bazénem s umělým vlnobitím a dětským bazénkem s atrakcemi a 30m toboganová věž s šesti tobogany o celkové délce 1 km, hydromasáže, vířivky, masáže, lymfodrenáže, světelná terapie, solárium, fitness, manikúra, pedikúra, rašelinové zábaly, kosmetika. Možnost dokoupení řady služeb - masáže, zábaly, fitness, solárium...

Ubytování:

Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny LCD TV, telefonem, trezorem a Wi-Fi. Možnost jedné přistýlky (vhodné pro děti do 12 let). Studia s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou vybavena LCD TV, telefonem, trezorem, Wi-Fi a kuchyňským koutem (plně vybaveným), možnost jedné přistýlky (i pro dospělou osobu). Pokoje, studia a apartmány až se dvěma přistýlkami - na vyžádání.

Stravování:

Snídaně. Možnost dokoupení večeří.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 135 termínů

Celkem 135 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000