crosssearch

Villas D'Or

Seychely, Praslin Island

Tento vilový komplex se nachází na "zlaté" pláži Côte D'Or na severním pobřeží ostrova Praslin, která nejen díky své odlehlosti vytváří tu ideální mírumilovnou atmosféru, kvůli které turisté na Seychely přicházejí.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento vilový komplex se nachází na "zlaté" pláži Côte D'Or na severním pobřeží ostrova Praslin, která nejen díky své odlehlosti vytváří tu ideální mírumilovnou atmosféru, kvůli které turisté na Seychely přicházejí. I přesto se však v okolí v pohodlné vzdálenosti nacházejí restaurace či obchody. Stravování si hosté zajišťují sami, na požádání je však možno zajistit snídaně a večeře.

Poloha

Hotel se nachází na severním pobřeží druhého největšího seychelského ostrova Praslinu, od hlavního ostrova Mahé je vzdálen cca 15 minut letu nebo hodinu plavby motorovým katamaránem.

Vybavení

V hotelu je k dispozici bazén, restaurace, půjčovna automobilů a kol, prádelna, telefon a fax a přístup k internetu. Každodenní úklid vil je samozřejmostí.

Zábava

Hosté si mohou zpestřit pobyt potápěním, rybařením nebo prozkoumáváním ostrova či vyhlídkovými plavbami na jiné ostrovy.

Pro děti

Rodiny s dětmi využijí možnosti přistýlky pro děti, zapůjčení dětských židlí či služby hlídání dětí.

Pláž

Písčitá pláž Côte D'Or se nachází přímo před hotelem.

Ubytování

Pro hosty je připraveno 10 vil navržených tak, aby splynuly s okolní přírodou a zároveň při tom poskytly maximální pohodlí, klid a soukromí. Dvě z nich disponují dvěma ložnicemi a jsou tedy vhodné pro rodiny s dětmi (3-4 osoby). Cena těchto twin vil je na vyžádání. Všechny vily jsou vybaveny ložnicí s klimatizací, stropním větrákem a povlečením, barevnou televizí a videorekordérem, plně zařízeným kuchyňským koutem s mikrovlnou troubou, vysoušečem vlasů, bezpečnostní schránkou, koupelnou se sprchou, toaletou a bidetem a prostornou dřevěnou verandou.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000