crosssearch

Ve stínu palem Coco De Mer

Seychely, Praslin Island

Kombinovaný pobyt na ostrovech s možností poznávání Mahé - Praslin - La Digue

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kombinovaný pobyt na ostrovech s možností poznávání

Mahé - Praslin - La Digue

Program zájezdu

1. den Praha - MahéOdlet z Prahy.

2. den MahéPřílet na Seychely. Přivítání na letišti v Mahé. Transfer do hotelu Coral Strand ****, ubytování a nocleh se snídaní. Mahé je malebný ostrůvek, který nabízí nádhernou přírodu i možnosti poznávání.

3. - 4. den MahéVolný program. Individuální možnost využití výletu po ostrově Mahé s anglicky hovořícím průvodcem v ceně 80 EUR za osobu (minimální účast na výletu 6 osob).

5. den Mahé - PraslinOdjezd z hotelu v ranních hodinách. Transfer trajektem na 2. největší ostrov Seychel Praslin. Zde naleznete jednu z nejvyhlášenějších a nejkrásnějších pláží na světě. Ubytování v hotelu Le Relax se snídaní.

6. - 7.den PraslinVolný program. Individuální možnost využití výletu do národního parku Vallee de Mai, který je jednou ze seychelských památek přírodního dědictví UNESCO, s anglicky hovořícím průvodcem. Je známý především výskytem endemické kokosové palmy coco de mer, která má největší semeno ze všech rostlin na světě. Říká se jim Šalamounovy ořechy, mouhou vážit k třiceti kilogramům a svým vzhledem připomínají ženský klín. Rozmanitá a okouzlující příroda na ploše 20 ha nadchne každého návštěvníka. (Minimální účast na výletu je 10 osob)

8. den Praslin - La DigueOdjezd z hotelu v ranních hodinách. Transfer trajektem na ostrov La Digue. Ostrov se pyšní rozmanitou flórou a faunou a v posledních letech se stává stále vyhledávanějším cílem turistů z celého světa. Ubytování v hotelu Le Relax Beach House bez stravování.

9. - 10. den La Digue Volný program. Individuální prohlídka ostrova na kolech. Možnost zapůjčení kola (jednodenní pronájem vychází cca 7-9 EUR za kolo na 1 den).

11. den La Digue - Mahé - PrahaOdjezd z hotelu v ranních hodinách. Transfer trajektem na ostrov Mahé. Odlet do Prahy.

12. den PrahaPřílet do Prahy.

Upozornění: Změna programu vyhrazena. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 12 osob.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava Praha - Seychely - Praha v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, ubytování (v případě 12denního pobytu 9 nocí), stravování dle programu, služby dle programu, služby anglicky hovořícího delegáta, transfery z / na letiště v cíli zájezdu a dle programu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č.159/99Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč / pobyt / dospělá osoba a 490 Kč / pobyt / dítě do 18 let, fakultativní služby.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000