crosssearch

Amitie Chalet's

Seychely, Praslin Island

Tyto příjemné a sympatické bungalovy se nacházejí na západním pobřeží ostrova Praslin přímo ve vesničce Amitie přímo na pláži Grande Anse. Nachází se zde recepce, v plážové vilce je umístěna restaurace, dále je možné využít služeb čistírny a prádelny.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Tyto příjemné a sympatické bungalovy se nacházejí na západním pobřeží ostrova Praslin přímo ve vesničce Amitie přímo na pláži Grande Anse.

Vybavení hotelu

Nachází se zde recepce, v plážové vilce je umístěna restaurace, dále je možné využít služeb čistírny a prádelny.

Sport a zábava

Na pláži Grande Anse je výběr z různých druhů vodních sportů.

Stravování

Snídaně.

Vybavení pokoje

K dispozici jsou celkem 4 bungalovy:
2 bungalovy standard jsou umístěné v zahradě, pár metrů od pláže a jsou vhodné pro rodiny. Mají sprchový kout, WC, klimatizaci, stropní ventilátor, trezor, terasu, lednici a TV (pouze místní programy).
1 doškový bungalov je umístěný přímo na pláži a je vhodný pro páry. Je vybavený, sprchovým koutem, WC, stropním ventilátorem, trezorem, terasou, lednicí a TV (pouze místní programy).
1 superior bungalov je umístěný v zahradě, jen pár kroků od pláže, je zde velká ložnice s dvoulůžkem a samostatnou přistýlkou, dále terasa, menší jídelna a kuchyňský kout. Je vhodný pro páry nebo menší rodinu. Je vybaven sprchovým koutem, bidetem, WC, stropním ventilátorem, klimatizací, trezorem, lednicí a TV (pouze místní programy).

Náš názor

Ideální místo pro rodinnou dovolenou.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000