crosssearch

Le Méridien Fisherman's Cove

Seychely, Mahé Island (zobrazit na mapě) mapa

Jeden z nejluxusnějších resortů na Seychelách se nachází na severní straně ostrova na pláži, cca 30 min. z letiště a cca 10 min. z hlavního města Victoria. Doporučujeme pro nejnáročnější klientelu, která vyhledává klid v menším luxusním resortu a spokojí se pouze s nejlepším...

Konečná cena za osobu od: 43 690 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

jeden z nejluxusnějších resortů na Seychelách se nachází na severní straně ostrova na pláži, cca 30 min. z letiště a cca 10 min. z hlavního města Victoria. Doporučujeme pro nejnáročnější klientelu, která vyhledává klid v menším luxusním resortu a spokojí se pouze s nejlepším standardem služeb, které hotel bezpochyby nabízí.

Vybavení

speciality stejně jako snídaně jsou podávány v hlavní restauraci, venkovní plážová restaurace nabízí speciality z kreolské kuchyně a mořských plodů, resort má 2 bary. Bazén, relaxačně-lázeňské zařízení (masáže, aromaterapie, manikúra, pedikúra atd.), pára.

Ubytování

68 pokojů a suitů několika kategorií (Hibiscus cca 30 m2, Frangipani cca 45 m2) s výhledem do tropických zahrad, bazén či na oceán a vlastním balkonem nebo terasou, pokoje mají minibar, trezor, TV, přípojku na vysokorychlostní internet, vysoušeč vlasů, telefon, varnou konvici s možností přípravy kávy a čaje, klimatizaci, jsou stylově a velmi nákladně dekorovány a zaručují jedinečné pohodlí. Koupelna je s odděleným sprchovým koutem a vanou.

Stravování

bufetové snídaně, možnost polopenze.

Pláž

situovaný na písečné pláži v krásném prostředí zálivu Beau Vallon.

Sport a zábava

tenisový kurt, fitness, vodní sporty – nemotorizované zdarma (windsurfing atd.), motorizované za poplatek (např. vodní lyžování, potápění, podmořský rybolov).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 3055 termínů

Celkem 3055 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000