crosssearch

Beachcomber Saint Anne Island

Seychely, Mahé Island

Jestliže se v souvislosti se Seychellskými ostrovy mluví jako o jednom z posledních rájů, je ostrůvek Svaté Anny a na něm stojící resort z řetězce Beachcomber jeho exkluzívním reprezentantem. Splňuje představy velkého soukromí malého ostrova (ale ne zas tak malého, abyste se...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Na největším cca dvěstěhektarovém ostrůvku stejnojmenného Národního mořského parku (resort je jediným stálým osídlením ostrova) severovýchodně od hlavního ostrova Mahé směrem na ostrov Praslin, v tropické zahradě s žulovým masívem v pozadí. Areál vybíhá do moře menším skaliskem rozdělujícím pobřeží na dvě pláže. Abyste se dostali z jedné pláže na druhou, byl zde vybudován stylový dřevěný spojovací chodník. Po areálu hotelu se lze rovněž dopravovat golfovými vozíky.

Spojení

Po příletu na mezinárodní letiště na Mahé transfer cca 15 minut do hotelového jetty (cca napůl cesty mezi letištěm a hl. městem Victoria). Odtud pendluje hotelový člun v pravidelných intervalech k přístavnímu molu u resortu. Jízda trvá cca 10-15 minut a je v ceně, stejně jako v následujících dnech ve vybraných časech.

Hotel

Hotel snů komplexně zrenovovaný v r. 2008 nabízí veškerý potřebný komfort lobby, recepční služby, business centrum (WiFi zdarma, využití zdejšího vybavení za poplatek), několik boutiques, kadeřnictví, knihovna, Tennis Pro-shop, ošetřovna, prádelna, půjčovna aut. Centrální části vévodí sluneční terasa s rozsáhlým bazénem a dětským brouzdalištěm. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži pochopitelně v ceně. Tradiční špičkový dětský klub (3-12 let, otevřen 0900-2100), možno objednat baby sitting (za úhradu). Pozor při příjezdu se seznamte s podmínkami non-smoking policy stanovujícími místa, kde je v areálu hotelu povoleno kouřit!

Pokoje

87 vil, z nichž 90% jsou totožně koncipované Garden (26x), Tropical (32x) a Pool (21x) Villas, rozmístěné do jakýchsi půlkruhů otevřených směrem k pláži. Jak názvy napovídají, Garden (cca 150m2) jsou nejdále od pláže, Tropical (cca 150m2) blíže k pláži a Pool (cca 220m2) jsou nejblíže k pláži, s oploceným areálem a především malým privátním bazénkem. Všechny jsou přízemní, mají velkolepou koupelnu se sprchovým koutem, vanou, WC, fénem, župany, šatnou (žehlička+prkno) a uzavřenou zahrádkou s venkovní sprchou. Ve vile je samozřejmě klimatizace, Sat-TV, DVD, bezplatné připojení k internetu (ADSL), minibar, varná konvice (káva/čaj zdarma), sejf, terasa s lehátky, krytý altánek s komfortním posezením. Každá vila má kapacitu max. 2 dospělí a 2 děti do 17 let na (společné) přistýlce. Pro vícečlenné rodiny lze vyžádat 2 propojitelné vily (neplatí pro Pool Villas), kde děti ve vl. pokoji mají slevu. V hotelu je několik exkluzívních Beach+Pool Villas (480m2), dvouložnicových Senior Beach+Pool Villas a 1 obrovská Royal Villa zabírající celý výběžek rozdělující hotelové pláže. Pozn. uvedená rozloha vil zahrnuje též přiléhající část zahrady.

Aktivity

Hotel sází na klid a soukromí, jen občas večer decentní hudební či folklorní produkce. V ceně šlapadla, kajaky, lodě se skleněným dnem, šnorchlování, výborné fitness, aerobik, beachvolejbal, boccia, stolní tenis, 2 kvalitní tenisové kurty s umělým osvětlením. Za úhradu privátní trenér (tenis, jóga, fitness), potápění (PADI), tenisové míče, rybaření na otevřeném moři, lodní výlety. Hotel má exkluzívní Spa by Clarins s 5 kabinami, balneoprovozem, ayurvedou, masážemi. Bezplatně sauna a Hammam.

Stravování

SNÍDANĚ - v základní ceně, samozřejmě buffetovou formou
POLOPENZE - snídaně buffet, večeře a la carte nebo buffet
ALL INCLUSIVE ISLAND PACKAGE - plná penze (snídaně buffet, obědy a večeře a la carte ve 3 restauracích), do půlnoci nápoje včetně dovozových vín a značkového alkoholu, pravého šampaňského od 1800 hod., vybraného obsahu pokojového minibaru (víno, pivo, nealko, snacks), občerstvení na baru (1500-1700), vybrané sportovní a další aktivity.
Upozornění:
AIIP začíná okamžikem příjezdu do hotelu a končí opuštěním hotelu nezávisle na časech check-in a check-out. Hotel si vyhrazuje právo z provozních důvodů dočasně uzavřít až dva restauranty.

Vybavení

24-hod.servis

Sport v místě

bazén

Sport v okolí

vodní sporty

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000