crosssearch

La Digue Lodge

Seychely, La Digue Island

Hotel sestávající z typických bungalovů, rozmístěných v rozlehlé tropické zahradě je vystavěn na západě ostrova La Digue přímo u pláže Anse La Réunion. Ves­nička La Passe s přístavem a několika obchůdky je vzdálena cca 300 metrů. Transfer na ostrov je zajištěn následovně:...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel sestávající z typických bungalovů, rozmístěných v rozlehlé tropické zahradě je vystavěn na západě ostrova La Digue přímo u pláže Anse La Réunion. Ves­nička La Passe s přístavem a několika obchůdky je vzdálena cca 300 metrů. Transfer na ostrov je zajištěn následovně: přelet letadlem z Mahé na Praslin (cca 15 min.), transfer z letiště do přístavu (cca 15 min.), plavba lodí na ostrov La Digue (cca 30 min.), transfer do hotelu z přístavu (cca 5 min.).

Vybavení pokojů:

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, TV-SAT, telefonem, klimatizací, minibarem a trezorem. V naší nabídce jsou pokoje v tzv. Petit Village - přízemní budova vystavěná v zahradě nebo pokoje v tzv. Garden Chalets - jednotlivé bungalovy různě vystavěné v rozlehlé zahradě.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, barem a salonkem k posezení, bazén s terasou, kde jsou zdarma k dispozici lehátka, bar u bazénu a dvě restaurace.

Pláž:
Písečná pláž Anse La Réunion je pokryta jemným pískem a lemována zelení. Tato pláž je chráněna korálovou bariérou, voda v laguně je poměrně mělká. Moře je v těchto místech velmi klidné a průzračně čisté, čehož je důkazem i občasný výskyt mořských trav.

Strava:
Snídaně i večeře jsou podávány v hlavní hotelové restauraci bufetovým způsobem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000