crosssearch

Decameron San Luis

San Andrés, San Andrés

Jednodušší hotel s příjemnou atmosférou se nachází přímo na dlouhé pláži s jemným bílým pískem a je z větší části postaven ze dřeva v typickém Karibském stylu. Oblast San Luis; v níž hotel leží; je typická zejména zachováváním tradic a karibské kultury ve spojení s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Jednodušší hotel s příjemnou atmosférou se nachází přímo na dlouhé pláži s jemným bílým pískem a je z větší části postaven ze dřeva v typickém Karibském stylu. Oblast San Luis; v níž hotel leží; je typická zejména zachováváním tradic a karibské kultury ve spojení s všudypřítomnou karibskou hudbou a neopakovatelnou atmosférou. Hosté hotelu Decameron San Luis mohou bezplatně využívat i služby ostatních 5ti hotelů řetězce Decameron na ostrově San Andrés; mezi nimiž je zajištěná doprava hotelovým autobusem; stejně jako do plážového klubu na nejkrásnější pláži ostrova.

Vzdálenost od:
- vzdálenost od pláže u pláže
- vzdálenost od letiště 7 km
- vzdálenost od centra 7 km
- nákupní možnosti 1 km

Ubytování:
- klimatizace - kabelový televizor; mini lednička - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; WC) - trezor na pokoji (za poplatek)

Zařízení:
- vstupní hala s recepcí - 3 restaurace; 4 bary; diskotéka - obchod se suvenýry - butik; prádelna - 3 bazény (lehátka a slunečníky zdarma)

Pláž:
- písčitá; lehátka a slunečníky - vodní sporty za poplatek

Sportovní aktivity a zábava zdarma:
- animační programy; večerní programy - tenisový kurt - nemotorové vodní sporty v rámci all inclusive (windsurfing; kayaky)

Sportovní aktivity a zábava za poplatek:
- plážový volejbal; šnorchlování

Stravování v ceně:
All inclusive: snídaně a obědy formou bufetu; večeře formou a-la carte (na večeře je vždy vyžadována rezervace v jedné z a-la carte restaurací); během dne lehké občerstvení; neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů; místních alkoholických nápojů a místních cigaret. Hosté mají možnost využití večeří v ostatních hotelích sítě Decameron na ostrově - vyžadována je pouze rezervace 24h předem na recepci hotelu).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000