crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Park Inn by Radisson Sadu

Rusko, Moskva (zobrazit na mapě) mapa

Moderní 4* hotel leží v centru města, přímo u stanice metra Polyanka. Hotel se nachází cca 500 metrů od Rudého náměstí a Kremlu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo:

Moskva je mixem několika stylů. V jednom městě naleznete moderní mrakodrapy, starobylé chrámy a socialistickou zástavbu. Centrem města je Rudé náměstí. Na jednom místě můžete obdivovat spoustu památek, jako je Kreml, nebo chrám Vasila Blaženého, který je postaven v typickém ornamentálním stylu. Na luxusní nákupy se můžete vydat do nákupní galerie GUM, za uměním pak do Treťjakovské galerie.

Poloha:

Moderní 4* hotel leží v centru města, přímo u stanice metra Polyanka. Hotel se nachází cca 500 metrů od Rudého náměstí a Kremlu.

Ubytování:

118 nekuřáckých pokojů (klimatizace, Wi-fi, fén, TV, mini bar, čaj/káva, telefon, trezor)

Vybavení:

Klimatizace, snídaňový bar, restaurace, bar, Wi-fi, pokojová služba, konferenční prostory, parkoviště, trezor na recepci.

Další informace:

Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Detail:

K tomuto ubytování Vám rádi vyřídíme zvací dopis, který je nutný pro vyřízení víza pro pobyt v Rusku, a to za poplatek 1 700 Kč/osoba.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »
Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000