crosssearch

Holiday Inn Suschevsky

Rusko, Moskva

Moskva - hlavní město Ruska s cca 10,5 mil. obyvatel, jedno z největších měst Evropy, kulturní, politické i společenské centrum Ruské federace. Je také sídlem patriarchy rusé pravoslavné církve.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Moskva - hlavní město Ruska s cca 10,5 mil. obyvatel, jedno z největších měst Evropy, kulturní, politické i společenské centrum Ruské federace. Je také sídlem patriarchy rusé pravoslavné církve. Historické centrum je staré stovky let, v jeho středu se rozkládá trojúhelníkový Kreml, prohlášený spolu s Rudým náměstím v roce 1990 za světové kulturní dědictví UNESCO.

Kreml - s celkem 20 věžemi je nejobdivuhodnější pamětihodností Moskvy. Tuto stavbu z červených pálených cihel vybudovali italští stavební mistři pozvaní v 15.století carem Ivanem III. Mezi neznámější kostely a paláce patří chrám Nanebevzetí Panny Marie se slavnými freskami, chrám Zvěstování, chrám sv.Archanděla Michaela a Velký kremelský palác.

Rudé náměstí - které je ze tří stran charakterizováno symboly - chrámem Vasila Blaženého, mauzoleem V.I.Lenina a obchodním domem GUM (zařazený mezi 10 nejluxusnějších obchodních domů světa).

Hotel

Hotel Holiday Inn Suschevsky - moderní hotel otevřený v roce 2006 z hotelového řetězce Holiday Inn leží v centru města, cca 5 km od Rudého náměstí, cca hodinu od letiště. Nejbližší stanice metra Rizhskaya.

Ubytování

312 pokojů vybavených mimo jiné TV-SAT, minibarem, telefonem, koupelnou.

Internetové stránky hotelu: www.holidayinn.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000