crosssearch

Rumunsko za volantem offroadu

Rumunsko, Offroad 4x4

Rumunsko je zemí, která prochází velkými změnami. V celku zaostalé země se stala země rychle se měnící, doslova před očima. Tam, kde ještě před nedávnem byly jenom dřevěnice a oralo se kravkami, v lepším případě koňmi, rostou moderní domy, před kterými stojí zánovní auta a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rumunsko je zemí, která prochází velkými změnami. V celku zaostalé země se stala země rychle se měnící, doslova před očima. Tam, kde ještě před nedávnem byly jenom dřevěnice a oralo se kravkami, v lepším případě koňmi, rostou moderní domy, před kterými stojí zánovní auta a satelitní antény jsou samozřejmostí i na opuštěných horských samotách. Ale i přes tento pokrok lze stále najít mnoho krásných míst, kde naleznete mnoho z původního života Rumunů. Když k tomu připočtete opravdu krásnou přírodu s opuštěnými cestami a samotou, je Rumunsko jednou z posledních zemí, kam vyrazit, chcete-li si odpočinout od civilizačních výdobytků. Ale i zde naleznete mnoho kulturních památek, které stojí za to vidět. V našich cestách, které vám nabízíme, najdete vyvážený mix samoty, kultury, off roadu a romantiky pod širým a krásně hvězdnatým nebem v Rumunských Karpatech.

Auto, kterým pojedete a budete řídit, je SUZUKI Jimmy, který je upraven na dvoumístný vůz, a je vybaven střešním stanem pro dvě osoby, šuplíkovým systémem v kufru vozu, vařičem, rezervoárem pro vodu, navigací a vysílačkou pro společnou komunikaci. SUZUKI Jimmy je autem, které má terénní schopnosti, ne nepodobné kamzíkovi, a zážitky spojené s tímto vozem v terénu učiní z vaší dovolené nezapomenutelný zážitek.

Program cesty

1.den – Praha (Brno) – Arad - pátek seznámení se s obsluhou a převzetí aut, nabalení aut výbavou a celodenní přesun automobily přes Maďarsko do nádherného Rumunského města Arad.

2.den – Arad – Transalpina - sobota krásná cesta z Aradu přes Devu, návštěva zříceniny hradu zubovou lanovkou. Cíl a spaní za silnicí přezdívanou Transalpina 3.den Transalpina – Transfagaraš - neděle vpravdě úchvatná celodenní jízda, dle tvůrců Top Gearu, nejkrásnější silnici světa na Drákulův hrad Poienari.

4.den Transfagaraš - Brašov - pondělí Návštěva druhého Drákulova hradu Bran a města Brašov se zachovalými hradbami a středověkým centrem.

5.den Brašov – Baile Herculane - úterý přesun krásnou krajinou do Baile Herculane – město se starobylými římskými lázněmi.

6.den Baile Herculane - Rovensko - středa Z Baile Herculane přes Oršavu na přehradu Železná vrata, podél Dunaje do České vesnice Rovensko.

7.den Rovensko – Resita - čtvrtek Z Rovenska přes Gerník do Resity, návštěva lokomotiv vyrobených v tomto městě.

8.den Resita - Brno – pátek – celodenní přesun z Rumunska zpět domů.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000